ד'ר ניר פייביש המנהל החדש במחלקת א.א.ג במרכז 'זבולון' מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

את ד'ר ניר פייביש ניתן לפגוש במחלקת א. א וגרון ב'זבולון', 'ארמון', 'לין' ובמרכז הרפואי 'כרמל', ומעתה הוא ינהל את מחלקת א.א וגרון ב'זבולון', לאחר פרישתו של ד'ר אבנר ברקוביץ' לגימלאות.

פורסם ב: 22/05/2023 09:19

ד'ר ניר פייביש מנהל מחלקת א.א.ג ב'זבולון'. צילום: דוברות 'כללית'
ד"ר ניר פייביש (43), נשוי + 3, מתגורר בחיפה. בוגר לימודי רפואה מאוניברסיטת תל אביב, בעל תואר שני בביוטכנולוגיה, מאוניברסיטת תל אביב, את ההתמחות בא. א.ג. וכירורגיית ראש, עשה במרכז רפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. הוא ביצע Fellowship מחקרי בתחום הנדסת רקמות באוניברסיטת פנסילבניה, בארה'ב.

אומר ד'ר ניר פייביש: 'אני נרגש על קבלת התפקיד. מחלקת א.א. וגרון ב'זבולון' נמצאת בימים אלה בתהליכי הרחבה ואני שואף להוביל את המחלקה להצטיינות במתן שירות איכותי למטופלים ולהגדיל את מגוון השירותים הניתנים כיום במרפאה ובחדרי הניתוח.

בחרתי לעבוד ב'כללית' כיוון שאחת החוזקות שלה , ובמיוחד במחוז חיפה וגליל מערבי ,הוא הקשר היום יומי בין הקהילה לבית חולים, זה חשוב מאוד במתן טיפול טוב ויעיל. אני מגיע כל יום בחיוך ומשתדל לשמור עליו גם במשך היום. הקשר עם המטופלים הוא זה שנותן לי כוח בשגרה היומיומית העמוסה שלנו. אני מבקש להזכיר למטופלים שהם מכירים את עצמם וגופם הכי טוב, אם משהו כואב או מטריד אל תהססו לשתף רופא'.

'אני מבקש להודות מקרב לב לד'ר אבנר ברקוביץ' על מסירותו ותרומתו רבת השנים, ולאחל הצלחה לד'ר פייביש. אין לי ספק שהמחלקה בראשותו, ביחד עם הצוות המצוין, תצעד קדימה ותהיה מחלקת א.א וגרון מובילה', סיכם ד'ר אסף הלפרין, מנהל המרכז לרפואה יועצת 'זבולון'.

(אושרת אפלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...
*   בי'ח 'כרמל' - מרכז על לצנתורים מורכבים...
*   לראשנה בבי'ח 'כרמל' תתקיים קבוצת תמיכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים