שרות חדש וייחודי ב'כללית' בחיפה – בריאות האישה במנופאוזה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

ד'ר מרב פרייברג מומחית ברפואת נשים, תנהל את המרפאה בסניף 'רש' במרכז הכרמל בחיפה והיא תהווה גורם יועץ לרופאי המשפחה ורופאי הנשים.יוענק שם שירות למטופלות הזקוקות לו אשר יופנו לקבלת השרות במרפאה

פורסם ב: 02/05/2023 13:08

ד'ר מרב פרייברג. צילום: דוברות 'כללית'
שרות חדש וייחודי בכללית בחיפה – בריאות האישה במנופאוזה.ד'ר מרב פרייברג מומחית ברפואת נשים, תנהל את המרפאה שתהווה גורם יועץ לרופאי המשפחה ורופאי הנשים ותעניק שרות למטופלות הזקוקות לו אשר יופנו לקבלת השרות במרפאה.

ד'ר מרב פרייברג בת 56, אם ל-3, מתגוררת בעתלית ועובדת כרופאת נשים במרפאת 'רש' של 'כללית' בחיפה. בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, בוגרת לימודי המשך באולטראסאונד ובוגרת קורס מנהלי מרפאות בקהילה ומחלקות בית חולים של הר'י. את הסטאז' ביצעה ברמב'ם ואת ההתמחות בנשים בבני ציון. מרצה בלימודי המשך במנופאוזה באוניברסיטת תל אביב וחברה בוועד לגיל המעבר ובוועדת היגוי של הארגון הבינלאומי של המנופאוזה –IMS.

אומרת ד'ר מרב פרייברג: 'אנו בתקופה בה המודעות הן של הנשים והן של העולם הטיפולי סוף סוף הופנתה לתקופת גיל המעבר והמנופאוזה. חצי מהמטופלות המגיעות למרפאות קהילה, בכל תחום הינן נשים בגיל זה, ובזכות העלייה בתוחלת החיים, שליש מחיינו אנו חיות כנשים מנופאוזליות.

גיל המעבר מהווה תקופה חשובה בחיי האישה, אותה הוא פוגש במחצית חייה הבוגרים, לרוב בגילאי 45-55. חשוב להבין כי בעזרת ידע מוקדם, הבנה וטיפול מתאים, אפשר להיות מוכנים לקראתו ולחיות ללא הפרעה.

המרפאה תהווה כתובת לרופאי ורופאות הנשים הקבועים של המטופלת לייעוץ והדרכה במקרים מורכבים וכן תעניק שרות למטופלות שיופנו על ידם במרפאת נשים ברש בחיפה. אני מאמינה כי טיפול נכון באישה בגיל המעבר ישפיע על בריאותה העתידית ולכן זה זמן קריטי למפגש בו ניתן להתערב ולייעץ נכונה'.

סיכם רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית': 'פתיחת מרפאת גיל המעבר בקהילה מהווה פריצת דרך נוספת באזור חיפה וגליל מערבי שכן מדובר בשרות ייחודי של כללית לאוכלוסיית הנשים שזקוקות לו. זוהי בשורה משמעותית עבור מטופלות 'כללית' שיקבלו טיפול איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. השרות החדש מצטרף למספר רב של שירותים חדשניים שהשקנו במהלך השנה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'סופר-פארם' יצאה במבצע התרמה להעלאת...
*   שפע של ברכות לאסי שפע שנבחר כמהנדס...
*   41 מנות דם נתרמו היום בדפוס קיבוץ בארי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים