אילנית היימן העוסקת בייעוץ נומרולוגי וטיפול ריגשי על המצב בו כולנו נמצאים בימים אלה צילום: רונית קיטאי

אומרת אילנית היימן : 'מי שעקב אחרי התוכניות שלי זוכר בודאי שדיברתי על כך שהשנה הזו תהיה שנה שבה כל מה שלא טוב ייצא מחיינו ויהיה מקום בשנה זו רק לדברים טובים.אז אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת ונא לא לדאוג כי אנו לקראת שינוי לטובה'

פורסם ב: 07/04/2020 17:07

הנומרולוגית אילנית היימן. צילום: רונית קיטאי
ממשיכה אילנית היימן: 'שימו לב שהיקום ממשיך להתנהל כרגיל, כאילו כלום לא קרה. השמש ממשיכה לזרוח בבוקר, הירח מאיר בלילה, מזג האויר משתנה בזמנו המדוייק... אבל, הסביבה האנושית נעצרה, הסביבה מתנקה מאיתנו מתנקה ממעשי האדם האנושי. היקום האנושי נמצא השנה כולו בתקופה בה נבחן מה עבר עלינו בשנים קודמות... בשנים הקודמות נראה כאילו אנרגיה דורסנית וחזקה מנסה להשתלט על העולם, אנרגיה של חומר וכח כאשר החמלה כמעט נעלמה מן העולם ובקושי זוכה להתייחסות רק מילים....., פחות כבוד לאחר, לחסרי הישע, בלי כבוד לאדמה ולים, בלי כבוד לבריאה.

היקום הוא שקיבל את המשוב ולא משנה למי ניתן הכבוד המפוקפק להיות הראשון להתחלת השינוי או המהפך שנדמה כתוהו ובוהו של האנושות בת ימינו, במקרה זו סין. כפי הנראה האנושות לבטח לא הייתה נגמרת אבל הייתה נפגעת אפילו יותר בדרך זו או אחרת בהמשך והמטרה של השנה הזו היא בעצם להתעורר להתעורר.

סיימנו את חודש מרץ שהביא לנו משוב נוסף מאתגר שמסמל השבתה והאנושות אכן קיבלה פאוזזז, הפסקה, כמו שאומרת המפה הנומרולוגית. ועכשיו אנחנו מתחילים את חודש אפריל שבשילוב שלו עם השנה 2020 יוביל אותנו איך שהוא להתחזק ולדעת איך נכון לנהוג ומי שלא יתיישר עם המסרים לא יוכל לחזור לתיפקוד ראוי. זה לא משנה אם מדובר באומה או באדם פרטי, שקיבל את הכבוד לחיות על הכדור הזה.

יחד עם זאת אני יכולה לספר לכם שככל שנתקדם לכיוון חודש מאי , יוני. 2020 נרגיש יותר מחוזקים ומתחזקים, אבל חשוב שאנו נבין את המסר ונפעל לפיו.עכשיו מה שיפה כאן בישראל שהתקופה הנקודתית בנומרולוגיה המערבית מסונכרנת עם הנומרולוגיה הקבלית.

ואיך זה בא לידי ביטוי? אנחנו נמצאים בשנה עיברית תש'פ שנומרולוגית, מדברת על פוטנציאל לשיתופי פעולה או לחילופין מחלוקות רבות .שנה מלאה בתעצומות רגשיות של כולם.תסכימו איתי שאנו רואים את זה יופי ברשתות החברתיות. בשנת תש'פ אם לא יהיו ביננו שיתופי פעולה, הכלה של האחר והפנמה של צרכי האחר בכל הרבדים בין כולם, מלמעלה, עד למטה בכל המגזרים אז למזל הטוב שמחכה לנו בהמשך והשינוי לטובה יהיה קשה להגיע ונחווה קושי.

חודש שעבר חודש אדר, מבחינה נומרולוגית היה בסימן של שינוי שכולנו חווינו אותו וחודש ניסן הוא ראש החודשים שמסמל התחלה חדשה, חודש ניסן מלשון ניסים עפ'י חז"ל, ומלשון ניסיון שבו עמדנו ביציאת מצרים ועומדים עכשיו. גם היום בימינו אנחנו מרגישים כך. כאוס גדול לקראת משהו חדש ואחר.

מעולם לא הייתה ישראל, כמו בתקופה זו. מאותגרת יחד עם כל העולם מסביב ומאותגרת גם בתוכה פנימה.. אבל נומרולוגית יש בשמה של ישראל מזל וליושבים בתוכה. כמו שכתבתי למעלה בחודש מאי יוני נתחיל להרגיש הקלה ובתקווה לימים טובים יותר בישראל ובעולם כולו. חג שמח. המשיכו להקשיב ולשמור על עצמכם'.

אילנית היימן נומרולוגיה ועצמה אישית. טל. 052-8170806
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים