ריקי קיטרו, מיסטיקאית שמפורסמת ברחבי הארץ כמדיום , מספרת מה צפוי לקרות בתקופה הקרובה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

האם צפויה מלחמה עם איראן? האם ביבי נתניהו יהיה ראש הממשלה הבא, האם יונה יהב יהיה ראש העיר הנוכחי והבא של חיפה? היא מכריזה בודאות ללא הרף: 'רומן זדורוב לא רצח את תאיר ראד'ה ז'ל' , על העברת שגרירות ארה'ב לירושלים, נטע ברזילי ועוד וחוגגת 20 שנות שידור תוכניתה ב'רדיו חיפה'

פורסם ב: 21/05/2018 18:02

המיסטיקאית והמדיום הידועה ריקי קיטרו. צילום רונית קיטאי
הכל מובא כאן מפיה של ריקי קיטרו:

'בקיץ תפרוץ מלחמה בין ישראל לאיראן. יפלו טילים ובין היתר על חיפה. מי שעוד לא סידר את המקלט שלו, זה הזמן להתכונן!!!

בנימין נתניהו לא יבחר יותר לראשות הממשלה ויסיים את הקדנציה שלו. מי שתפיל אותו היא לא אחרת מאשר רעייתו שרה נתניהו. הסיבה. היא תערב אותו בשערורויות נוספות וכבר אי אפשר יהיה לסבול יותר וזה יגרום לו לעזוב.

ראש העיר חיפה יונה יהב ייבחר שוב לתפקידו . הוא יחבור לרשימות ואנשים נוספים. שני אנשים, גבר ואישה שהוא חושב אותם לחבריו הקרובים, חותרים תחתיו. (שמות שניהם שמורים במערכת .ר.ק.) והאישה שתקוותה לקבל את התפקיד הנחשק נגוזה, מחפשת דרך לנקום בו.

כל השנים שחלפו מאז הרצח בו קיבלתי תיקשור מתאיר ראדה ז'ל, ואני חוזרת שוב ושוב כי רומן זדורוב איננו הרוצח והוא יושב בכלא על לא עוול בכפו. הוא ישוחרר מהכלא אך לא מהסיבה הנכונה. הוא יהיה מאוד חולה ולכן ישחררו אותו מהכלא לביתו. אני הייתי מיד לאחר הרצח בבית הספר בו אירע הכל, עוד בטרם שיפצו את המקום. בבית הספר בו נרצחה תאיר ראדה היתה 'כת השטן'.

מיד לאחר הרצח היא הגיעה אלי בתיקשור וסיפרה לי פרטים כמו שמות וילדים שהיו שם במקום בו היה ריב על...סיגריות. אני חזיתי שהאנס בני סלע ייתפס בנהריה ב-8.12.2006 והרצח של תאיר ראדה היה יומיים קודם לכן, כלומר ב-6.12.2006.

מה שמוזר הוא שעדות המשטרה שהיתה מיועדת להימסר לאילנה ראדה נעלמה כלא היתה.
ב-13.7.2017 אמרתי שטרמפ יעביר את שגרירות ארה'ב לירושלים. לכל אלה ששמחים, אפשר למחוק את החיוך. זהו צעד רע למדינת ישראל והשגרירות בירושלים תהיה סמלית בלבד וכל הפעילות תמשיך להתקיים בתל אביב, כמו תמיד.

ראיתי שנטע ברזילי תזכה במקום הראשון וקודם לכן היא היתה במקום השלישי ואת זה אמרתי ב-28.4.10; ויש לי את זה בכתובים. שחור על גבי לבן. אז היום כבר יודעים שצדקתי. כפרה עליכם.

חוץ מזה בימים אלה היא חוגגת 20 שנות שידור תוכניתה ב'רדיו חיפה' רדיו 99.5 , כל יום שישי בין השעות 15.00 עד 16.00.

ליצירת קשר עם ריקי קיטרו : 052-6647053
ממלכת הפיות של המיסטיקאית ריקי קיטרו. צילום :רונית קיטאי

ריקי קיטרו. צילום: רונית קיטאי

פיות, גמדים, פרפרים ועוד בממלכה הקסומה של המיסטיקאית ריקי קיטרו. צילום רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...
*   האסטרולוגית ליה לואיס בתחזית על מצב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים