ליאת יוגב היא נומרולוגית מזה 26 שנים ומצליחה להדהים כל פעם מחדש את לקוחותיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ארן חן צלמים

ליאת יוגב מבקשת שם מלא ותאריך לידה. כן. השם שבחרו לכם הוריכם במקור, הוא מה שהיא מתעכבת עליו במיוחד. הלקוחות החוזרים אליה במשך השנים הרבות שהיא עוסקת בכך הם ההוכחה ליכולת המקצועית שלה והיא לא רק נומרולוגית אלא גם קוראת בכפות הידיים , אסטרולוגית ופותחת בקלפים שונים

פורסם ב: 08/05/2018 20:37

הנומרולוגית ליאת יוגב.צילום : ארן חן צלמים
כאשר ליאת יוגב מקבלת תאריכי לידה ושמות היא אומרת לאנשים הפונים אליה אפילו פרט אישי ביותר כמו מי יותר רך, מי יותר קשוח ועוד. היא מצליחה להדהים כל פעם בידע המקצועי שלה. לדבריה במהלך השנים האחרונות היא נוכחת שוב ושוב עד כמה היא מצליחה לדייק בתחום בו היא עוסקת ולא רק היא מרוצה מכך כמובן.

'אין מחמאה יותר טובה מזו שהלקוחות חוזרים אליי', היא אומרת ומוסיפה: 'במפה הנומרולוגית , קיימים צירים שונים , כמו ציר הזוגיות המוכיח על מי צריך להיות בן הזוג שלנו,מה אנחנו מצפים ממנו בתחום זה , ניתן לייעץ על מה לעבוד בזוגיות וגם ממה צריך להימנע .ציר נוסף הנקרא , ציר הרצוי מול המצוי , העוסק בהיבט המקצועי , ציר השפע והכסף ,ציר חברה ותקשורת אשר לפיו אפשר להבין איזה סוג חברים חשוב שיהיו לנו לחיים ועוד'.


ליאת יוגב מוזמנת לכנסים שם היא מרצה על תחום עיסוקה וגם מעניקה ייעוץ לאנשים שלא עושים שום צעד משמעותי בחייהם מבלי לשמוע את חוות דעתה.ליאת יוגב היתה גננת שסיימה את לימודיה בסמינר הקיבוצים. היא התפטרה מעבודתה לאחר שגידלה שתי בנות ונולדה בתה השלישית .


מוסיפה ליאת יוגב: 'הנומרולוגיה כמו גם התחומים האחרים שבהם אני עוסקת מאפשרת לי להעניק את הכלים ללקוחות שלי כדי שיכירו את עצמם. אני גם אומרת להם מה צפוי להם בשנה שנתיים הקרובות. זוגיות וכאמור על מה לעבוד בקשר. בנוסף לכך אני מסבירה להם מתי זמן נפלא עבורם בו תכנס אהבה לחייה. בתחום המקצועי אני יכולה לראות התאמה מקצועית , לכל אלה השואלים 'מה עלי לעשות כשאהיה גדול ?'.

ליאת יוגב מייעצת מלמדת ומרצה ברחבי הארץ , לקבוצות , ערבי גיבוש , ימי כייף וכל פעילות. לפרטים נוספים. ליאת יוגב. טל. 052-3431920.

לאתר שלה הקליקו כאן:

www.liatyogev.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים