המיסטיקאית שרית כהן פטל תושבת ראשון לציון השיקה קלפי מסר והכוונה 'הדרך שלנו אל עצמנו' ומקבלת את לקוחותיה בקליניקה שלה. כתבה: רונית קיטאי

הקלפים שיצרה שרית כהן פטל -'הדרך שלנו אל עצמנו' ,מאגדים 72 קלפי מסר והכוונה. מי שלמדה נומרולוגיה אצל מספר מומחים בתחום, תספר לכם הכל על עצמכם באמצעות תאריך הלידה המלא שלכם והשם שקבלתם ביום בו נולדתם ולא רק זה שיש לכם כיום. אם שיניתם אותו כמובן

פורסם ב: 05/02/2023 13:23

'הדרך שלנו אל עצמנו - 72 קלפי מסר והכוונה' של שרית כהן פטל. צילום: יח'צ
שרית כהן פטל רואת חשבון במקצועה שלמדה רפואה תזונתית מבוססת מדע של ד'ר גיל שחר, יצרה 72 קלפי מסר והכוונה מאוירים בשם 'הדרך שלנו אל עצמנו', שמהווים כלי עזר לקבלת מסר ויזואלי לשאלות המטרידות אתכם ולדבריה
על פי הנומרולוגיה קיימים חיבורים ונוסחאות מסוימות המשקללות את שם האדם ותאריך לידתו ויוצרות מפת גורל, שבה נפרסות 36 שנות ייעוד במסלול חייו של האדם שבהן הוא נדרש לעבור מסלול חיים מוגדר ולתקן חלקים מסוימים באישיותו.

בימים אלה היא מקבלת בקליניקה בראשון לציון פניות לייעוץ, איבחון נומרולוגי ולאימון וכן מעבירה הרצאות בחברות אשר מעוניינות לעודד את עובדיהם לאמץ אורח חיים בריא יותר.

אומרת שרית כהן פטל: 'באיבחון נומרולוגי אני עורכת ניתוח מקיף ומלא של שם האדם ותאריך לידתו, שבו מתקבלים נתונים רבים המעידים על תכונות האדם, חוזקות וחולשות, יכולותיו המקצועיות, עיתויים נכונים לביצוע מהלכים, בדיקות התאמה זוגית וכו'. אני מעבירה גם אימונים מוגדרי מטרה, שנמשכים 12-8 פגישות שבמהלכן מקבל האדם כלים רבים להשגת המטרה שהוגדרה. אשמח לתת ממרצי ומניסיוני הרב לכל מי שנמצא/ת בצומת דרכים וזקוק/ה לייעוץ והכוונה.

קלפי המסחר, ייעוץ והכוונה מגיעים אליכם למסע של התפתחות אישית וצמיחה. חיינו כוללים הזדמנויות ואתגרים שניצבים לפתחנו על מנת לסייע בהתפתחותנו.

הקלפים הם כלי עזר להתוויית מענה נקודתי לסוגיה המעסיקה אותנו והשימוש בהם נועד להאיר עבורנו תשובה שכבר נמצאת בתוכנו או מסר רלוונטי מאוד עבורנו בעת הזו'.

מתי מומלץ להשתמש בקלפים?

1. אם מתחשק לכם לצפות במסר עבורכם. אז תערבבו את הקלפים עם רצון חזק לקבלת התשובה.

2. התבוננו בקלף שנשלף. מה 'תפס' את עיניכם? נסוי להבין מה משתקף מהקלף ומה הוא בא להאיר בחייכם. אין מקריות....

3. להשלמת המסר עבורכם, כל קלף מכיל כותרת ומסר קצר וברור בתחתית שלו.

4) שיקלו לבצע פעולה אמיצה הקשורה למסר שהשתקף מהקלף'.

בהצלחה!

את הקלפים איירו ועיצבו: מיכל רון ושיר פנחס

עריכה לשונית: יהורם גלילי

מחיר חפיסת קלפי המסחר וההכונה 'הדרך שלנו אל עצמנו' - 180 ש'ח.


לרכישת הקלפים הללו הקליקו כאן:.


https://saritcohen.co.il/
שרית כהן פטל יוצרת קלפי 'הדרך שלנו אל עצמנו' - 72 קלפי מסר והכוונה. צילום" ענת פנחס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים