למיסטיקאית ליאת יוגב פונים בימים אלה בשל מצוקה כלכלית, זוגית ועוד. כתבה וצילמה : רונית קיטאי

ליאת יוגב תושבת רעננה מעניקה ייעוץ טלפוני לאנשים מרחבי הארץ שפונים אליה כי הם לחוצים בגלל איבוד פרנסה, זוגיות 'צפופה' עם המשפחה ועוד. היא משלבת את היעוץ באמצעות שיחה טלפונית או בעזרת אפיקציית 'זום'. עם איזה קלפים עובדת הנומרולוגית-אסטרולוגית המצליחה?

פורסם ב: 14/04/2020 15:59

המיסטיקאית ליאת יוגב. צילום: רונית קיטאי
ליאת יוגב אשר בימים 'רגילים' מעניקה הרצאות ופותחת בקלפים באירועים שונים, ספונה גם היא בביתה בתקופה זאת. כל עבודתה מתמקדת כיום משם. היא משלבת יעוץ וגם העברת סדנאות באמצעות ZOOM ובתקופה זאת אפשר גם לנצל זאת כדי ללמוד קורס נומרולוגיה מקיף, של 25 מפגשים בעלות של 70-80 ש'ח למפגש שמתקיים באם יש 2-3 ויותר תלמידים.

הקורס כולל לדבריה את היכרות עצמנו והסובבים אותנו, התאמת זוגית, עתידנות, פצעים מן העבר , אתגרים ותקופות חיים. קורס זה מקנה ידע נרחב לאפשרות לעסוק בתחום הנ'ל. לייעוץ באמצעות הנומרולוגיה היא מבקשת לקבל שם פרטי ושם משפחה שההורים העניקו לכם, ואח'כ גם רוצה לדעת מה השם הפרטי ושם המשפחה הנוכחי כי לא מעט אנשים גם נוטים לשנות את שמם או להוסיף את שם המשפחה של בן הזוג או בת הזוג לשמם. אם ידועה לכם שעת הלידה המדוייקת הרי זה משובח כי אז התמונה ברורה הרבה יותר.

ליאת יוגב משתמשת בידע העצום שלה גם לפתיחה בקלפים טארוט רגילים, קלפים אינדיאנים וקלפים של ...תמציות פרחי באך. כן. קראתם נכון. באמצעות קלפים אלה היא רואה איזה סוג של תמציות יתאימו למצב בו אתם נמצאים כעת. יש אנשים שזקוקים לתמצית נגד חרדה הישרדותית ובעייה זאת בצרוף חרדה כלכלית יכולה להשפיע על גופנו בכאבים בגב תחתון, בעיות שיניים, ציפורניים, נשירת שיער ועוד. את התמציות עליהן היא ממליצה על פי מה שהיא רואה בקלפים ולדבריה אפשר לקנות אותם בחנויות הטבע.


בנוסף לכך היא גם פותחת בספר תהילים ואומרת לכם את הפירוש למספר הדף שהיא נותנת לכם לבחור. מה שיוצא, מדהים גם את הספקנים שביניכם. אגב, בסדנא מתקיימים ארבעה מפגשים שכוללים את תחום הנומרולוגיה, כף-יד, אסטרולוגיה, גוף נפש ופרחי באך (הסבר למה קורות מחלות בגופנו) ועוד פריסות באך למיניהן.

לדברי ליאת יוגב : 'אני עוסקת גם בשפת האור והרעיון בשיטה זו היא כיצד לשנות מציאות באמצעות בנייה של גריד (רשת צורות וצבעים) . אני כותבת כותרת של מה שהאדם רוצה שישתנה במציאות חייו, אני בונה את הגריד ושולחת אותו למייל או לווטסאפ של הלקוח. כל מה שהאדם צריך להסתכל על הצורות והצבעים ודברים בתוך החיים משתנים וביניהם שיפור מערכות יחסים, עבודה, אהבה, בריאות ועוד'.

ליאת יוגב טל. 052-3431920

לאתר שלה הקליקו כאן:

www.liatyogev.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים