המיסטיקאית המופלאה סיגל זריהן עוסקת בייעוץ רוחני בעזרת קלפי הטארוט, מעצימה ועוזרת ללקוחות שלה להגיע להתפתחות אישית. כתבה: רונית קיטאי

המיסטיקאית מאור עקיבא' סיגל זריהן, הצליחה לשנות לטובה את חייהם של לקוחות רבים. היא גם שונה מהרבה מהעוסקות בתחום המיסטיקה מאחר ואין לה צורך באביזרים שמיועדים להרשים את הלקוח ביכולות הרוחניות-מיסטיות שלה. היא מדברת עם לקוחותיה בגובה העיניים, בשפה ברורה ואינטיליגנטית ומעלה את מצב הרוח של הצד שני כהרף עיין . בצד עבודתה היא מצליחה לנהל חיי זוגיות ומשפחה למופת

פורסם ב: 10/12/2019 17:51

המיסטיקאית סיגל זריהן. צילום: אלבום פרטי
כדבר ראשון היא מבקשת מהיושב מולה או מתנהל מולה בטלפון את השם הפרטי, שם המשפחה, תאריך הלידה המלא ואת שם האמא שלו.מה שהיא שולפת לכם לאחר מכן נשמע כמו לא יאומן כי יסופר. היא סיפרה לאחרונה ללקוחה כי אחת מחברותיה לוקחת קרדיט על הצלחותיה המקצועיות. סיגל הציעה לה לסלק את הנחשית הזו מחייה האישיים והמקצועיים. האישה סיפרה לה כי עשתה זאת בדיוק לאחרונה.

סיגל זריהן היא לא רק מיסטיקאית מסוג אחר ונדירה בתחומה. היא נולדה ב- 28.6.1967 וכיום עובדת כמורת דרך לחיים. היא מעניקה ייעוץ רוחני כשהיא נעזרת בעזרת בקלפי טארוט ובתיקשור שבורכה בו. 'אני מנחה נשים וגברים לשינוי מציאות בחייהם, וזו בעצם השליחות שלי בחיים. אכן את צודקת ואני מנהלת חיי זוגיות ואהבה מזה 32 שנים עם משה זריהן בעלי. חמסה, חמסה.

אני אמא לשלושה : אביעד, בר ודורין .שלושתם נשואים.בפעם האחרונה בה ראיינת אותי סיפרתי לך שדורין בתי עומדת להתחתן ואני עומדת להיות סבתא, אז דורין, התחתנה בשעה טובה ומוצלחת לפני שלושה חודשים. ללא קשר אליה, אני גם הפכתי לסבתא לנכדה מקסימה ושמה אביגיל והיא בת שישה חודשים. אביגיל נקראת בשם אמי ז'ל.

בעשור האחרון קיבלתי החלטה חשובה וזה בזכות שאני עצמי עשיתי שינוי והתחברתי יותר לאני הפנימי שלי. ולמדתי העצמה והתפתחות אישית וזה שינה לי את כל התפיסה ועזר לי להתפתח בתחומים רבים. את הידע שלי אני רוצה להעביר הלאה כי חשוב לי להעצים את כל מי שפונה אליי.

אני מצליחה להרים אנשים שנמצאים במקום הכי נמוך בחיים שלהם ומצליחה להעלות אותם לגבהים שהם עצמם לא האמינו כי יש אפשרות שיגיעו לשם.כאשר הכל נראה כאילו קורס והשמיים נפלו עליכם, קודם כל תדעו שבמצב כזה קשה לכם לפעול. כדבר ראשון בן אדם צריך להתאפס. ברור לי היטב כי מי שמגיע אליי נמצא שם מתוך כאב אמיתי והוא בא כדי שאנסה לעזור לו לשנות את מזלו .

יש לי את הכלים והיכולת להשפיע עליו ולמזלי יש לי גם כושר שכנוע טוב וכך אני מצליחה להשפיע ולשמחתי מקשיבים לי וגם מבצעים את מה שאני ממליצה עליו. העידן החדש דורש זאת וכיום יש מודעות גבוהה מצד אנשים לבצע שינוי כדי לזכות בחיים טובים יותר.

אחת הסיבות לכך שאנו מתקשים להקשיב לעצמנו היא העובדה שנתיב החיים שלנו עמוס מידי ולכן אנו חייבים להוציא את כל מה שלא 'יושב נכון' מהחיים שלנו. מהבחינה הזאת כל דבר יכול להפריע לנו להקשיב לעצמנו, גם אם הוא לא נראה קשור כלל לנושא השאלה.

רק כאשר שאר הנושאים בחיינו יתאזנו נוכל לעשות את הבחירה הנכונה בהחלטה העומדת לפנינו. כשאותו אדם היושב מולי או נמצא בקו הטלפון ואני מאזינה לשאלותיו ולמצוקתו, אני מסבירה לו שקודם כל הוא חייב לנקות מה שמיותר, מכביד או מעכב אותו . אם זה מעשים או אנשים שאינם מתאימים להיות בחייו. משם הכל הרבה יותר קל עבורו.
השיטה שאני עובדת איתה הייעוץ בעזרת קלפי הטארוט ובנוסף לכך הייעוץ הטיפולי ,עוזר ונותן לאותו אדם כלים בסיסיים ופרקטיים כדי להגיע לאותו שינוי מציאות בחייו.

השיטה עובדת על אותם הרבדים הפנימים ולא החיצונים . אני מלמדת אותם לנקות את הנתיב הפנימי ולרתום את חוקי היקום לטובתם.

ומה בעצם כולנו רוצים אם לא להיות מאושרים יותר,שמחים יותר, בריאים יותר,מאוהבים יותר ולחיות ברווחה כלכלית . אם תאמינו, תצליחו, אומרת סיגל זריהן ומסבירה: 'אני למשל הכי מאושרת כאשר לקוחות שלי חוזרות ומספרות לי שהצליחו לעבור שינוי בזכות אותה טכניקה בה אני מנחה אותם. אני מגלה שוב ושוב כי זה פשוט פועל כמו קסם.

יש לי שפע של סיפורים מהחיים ודוגמאות של אנשים שיצרו נס בחיים כי אני מאמינה שהכל צפוי והרשות נתונה. לאחרונה לקוחה שלי שיתפה אותי בנס אמיתי שקרה לה וזה אירע בעקבות השינוי שביצעה בעזרת הטכניקה בה הנחיתי אותה. כך סיפור עצוב הפך לסיפור הצלחה אישי וכלכלי.

אותה אישה ביצעה ייעוץ בטלפון כפי שעושים לא מעט גברים ונשים שמתקשים למצוא זמן כדי לנסוע לפגישה אישית אתי באור עקיבא. אותה אישה סיפרה לי כי במשך שנים רבות היא ובעלה חיו בנפרד כי לא הסתדרו ביניהם. הסיבה לכך היא שהוא נהג לצאת לבלות בגפו, ביזבז את כספו אותו לא נהג לתת לה והוא גם מעולם לא עזר בגידול הבנות.

כאשר מאסה במצב הזה היא העדיפה שכל אחד מהם יגור בנפרד. במשך שנים רבות היא חיה בגפה וגידלה את בנותיה ללא עזרה כלשהי. אם זה לא מספיק היא נאלצה לשלם בעצמה את כל התשלומים השוטפים והמצב השתנה רק כאשר בנותיהם התחתנו ויצאו מהבית.

מה קרה אז? הוא 'נזכר' כי יש נכס משותף.ודרש את חלקו ב'נתח'.

כאשר היא סרבה להתחלק אותו בנכס שהוא לא תרם לו מאומה, בעוד שהיא שילמה כל השנים את המשכנתא ואת כל הוצאות הבית וגידול הבנות. הוא לא ויתר לה ותבע אותה בבית משפט ושם גילתה כי נקבע שהבית יימכר והכסף ויתחלק ביניהם וכל אחד מהם ילך לדרכו.

אותה לקוחה נתפסה לחרדות ובלילות לא הצליחה להרדם. היו לה את כל הסיבות להיות מודאגת מאחר וכל מה שהיא חששה ממנו עמד להתגשם. אני הבנתי שכפי הנראה עדיף לוותר באופן מלא וכלל לא להתקדם עם נושא השאלה שהציגה לי. הסברתי לה שאם תמשיך בכיוון הזה, הדבר יוביל אותה להפסד וצער. במילים אחרות,את צו בית משפט לא ניתן לתקן .חייבים לקבל או להיכשל.

נותרו עוד חודשיים לדיון הסופי ולכן החלטתי להעצים אותה לתת לה מוטיבציה ממקום אחר.

הסברתי לה שהעומס לא מוציא ממנה טוב וביקשתי שתנטרל את ההשפעות המזיקות של הסביבה
ושתנקה את עצמה מבפנים ממקום של שקט תוכל לדעת בוודאות מה נכון לה . רק כאשר תחזור לאיזון היא תוכל לעשות את הפעולה הנכונה.

לימדתי אותה שלב אחרי שלב להרפות ועזרתי לה להרגע, להישען אחורה ולנשום עמוק. אחר כך לחבק את עצמה חזק ללא כל קשר לתוצאות שיהיו במשפט הקרוב. נתתי לה להבין שכדי להמשיך בחייה ,היא חייבת לחזק את הנפש הפגועה שלה. גרמתי לה להאמין בניסים ובטוב.

למרות שהמצב היה רחוק מלהיות מזהיר.הבהרתי לה שרק סבלנות וזמן יתנו את התוצאות הנכונות. פתאום קרה הנס והבלתי יאומן התרחש. תראי מה היא כתבה לי בווטסאפ . אני מראה לך רק את הכתוב. לא את שמה, לא את מקום מגוריה ולא שום פרט שעלול להסגיר את זהותה כי אני מאוד דיסקרטית. 'בסוף יצא צו שונה שאומר כי אני נשארת בדירה עד הודעה חדשה והדירה לא תצא למכירה, למרות שבית משפט שונה פסק אחרת. בשבילי זה ממש נס והתחלתי לאהוב את החיים'.

אז מה אנשים שמגיעים אליי יכולים ללמוד מהסיפור הזה ואחרים? מניסיוני האישי, אני מכירה את תחושת התסכול המתח והאכזבה,כשאנו חשים כשאנו נתקלים במחסום, או קושי, אשר הופכים את דרכנו למאתגרת הרבה יותר, דבר שגורם לנו לבזבוז זמן יקר.

צריך להפוך את החיים לפשוטים הרבה יותר ומהנים יותר. ליצור צמיחה אמיתית שתעזור להם להיות אלה ששולטים בחייהם ובמה שחשוב להם. אותה לקוחה יצרה את המציאות החדשה אבל לפני כן היא עברה דרך לא פשוטה. התמידה ועם מאמץ ואמונה מלאה מלאה שהכל לטובה היא הצליחה ליצור נס פרטי משלה'.


לשיחה עם סיגל זריהן פנו אליה בטל. 054-4986092

www.sigalz.net/PAGE92.asp
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים