סיגל זריהן היא מייעצת רוחנית, קוראת בקלפי טארוט ומומחית להעצמה והתפתחות אישית. כתבה:רונית קיטאי

סיגל זריהן מאור עקיבא היא מיסטיקאית מזן אחר. לדבריה 'אני לא מנבאה עתידות מהסיבה שהעידן החדש מלמד אותנו שאנחנו אלה שאחראים על העתיד שלנו, מכיון שעתיד הוא בשליטתנו זה ממש בידיים שלנו,אנחנו יכולים לשנות את המציאות שלנו'

פורסם ב: 01/04/2019 00:02

סיגל זריהן וקלפי הטארוט
מוסיפה סיגל זריהן: 'בעצם כולנו יודעים שהגורל שלנו ניקבע מראש , אבל מה עם המזל שלנו? הקבלה אומרת שמלמעלה רוצים שנשלוט במזל ויש לנו אפשרות לשנות אותו. הכיצד? על ידי כך שנעשה פעולות קטנות בהתמדה, ומתוך מאמץ.

כשאני רואה את הפוטנציאל של הפונים אליי לעזרה ופועלת על מנת שיצאו מתקיעות עיכובים ומחסימות.בודקת מה גורם להם ' לדרוך במקום' ואז עושה להם פתיחה טיפולית בעזרת קלפי טארוט כדי לתת להם כלים להתמודד ובכך להקל עליהם'.


אמה של סיגל , אביגיל טלגאוקר ז'ל עשתה הכל כדי להרחיק את בתה סיגל מתחום המיסטיקה אליו נמשכה מאז ילדותה בעקבות סבתה המנוחה שפתחה בקלפי טארוט וטענה של האם לסירובה היה : 'זה לא מודרני בישראל'.סיגל זריהן הספיקה לעבוד במספר מקומות ובמקום העבודה האחרון שלה היתה קופאית ראשית ברכבת ישראל, תפקיד אותו ביצעה במשך שבע שנים.

היא עלתה לארץ בגיל שלוש מהודו היישר לאור עקיבא וידעה שהיא נמשכת לעולם המיסטיקה וקריאה בקלפים מאז שהיא זוכרת את עצמה. ה'אנטי' של אמה נסדק אך רק לאחר שסיגל נישאה ואז אמה אפילו שיתפה פעולה אתה והן נסעו ביחד להודו. להודו. במשך חודש ימים רצוף היא היתה שם ולמדה אצל קשיש שעסק בכך עם סבתה. 'שם קיבלתי את הידע בתחום זה בהרחבה באופן מרוכז וזה היה בשנת 2005'.

31 שנים היא נשואה למשה זריהן העוסק בשיפוצים 'הוא חצי מרוקאי וחצי עיראקי' ,והם הורים לשלושה ילדים אשר שניים מהם נשואים ובקרוב יהפכו אותה לסבתא כי 'יש נכדה בדרך' היא אומרת בהתרגשות. הבת תינשא בשעה טובה ומוצלחת ב-11.9 הקרוב. לדבריה 'אני עוזרת לאנשים ליצור מציאות חדשה'. היא מבקשת מהיושב מולה לבחור בין שלושה נתיבים. מימין, במרכז או משמאל ואומרת כי 'הבחירה משקפת מה שאדם חושב וזה מדגיש את הרובד הפנימי והנשמה שלו.

אני יכולה לראות פוטנציאל, עיכובים, חסימות. כשאני מבקשת את תאריך הלידה המלא של האדם הפונה אלי זה נותן לי תמונה רחבה יותר עליו. אני יכולה לראות לאיזו שנה הוא נכנס, החוזקות שלו, החולשות שלו ומה הוא צריך לשפר בחייו כדי שיהיה לו טוב יותר.

סיגל זריהן טל. 054-4986092.

לאתר שלה כדי לקבל תמונה מלאה אודותיה הקליקו כאן:

www.sigalz.net
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים