המיסטיקאית לודמילה פרידריך היא תושבת אשדוד. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לודמילה פרידריך המיסטיקאית היא הנדסאית בנין המתכננת קונסטרוקציות כך שהבניינים יהיו יציבים. חוץ מזה היא למדה הילינג לפני שנים רבות ומאז הספיקה גם ללמוד את תחום המיסטיקה ביסודיות והיא מבצעת פריסת קלפי טארוט גם טלפונית

פורסם ב: 20/02/2019 23:49

המיסטיקאית לודמילה פרידריך. צילום : רונית קיטאי
לודמילה מתחברת ללקוחות ברחבי הארץ ובחו'ל וקולטת מיד את האנרגיות שלהם. היא משיבה לשאלות של הפונים אליה בענייני עבודה, קריירה, זוגיות, פרנסה ועוד. כאשר עזבה את ברית המועצות לשעבר ועלתה לארץ היא מיד נישאה כאן ובאותה שנה גם נולד בנה הבכור.'בינואר נישאתי ובדצמבר ילדתי, ועוד לפני הלידה, באוגוסט של אותה שנה כבר הייתי באשדוד. למה דווקא שם? 'כי היו לנו קרובי משפחה בעיר זו', היא מסבירה.

היא חפה מכל גינונים של הקניית אוירה 'מכושפת' שאהובה על לא מעט מהעוסקות בתחום זה. אצלה הלקוחות מרגישות רגועות ובטוחות ויוצאות ממנה עם חיוך.

היא החלה ללמוד הילינג לפני 20 שנה ולדבריה נושא המיסטיקה תמיד עניין אותה. כאשר עזבה את המקום בו עבדה לפני שנים רבות, החלה ללמוד תחום זה ומאז היא מתפתחת ללא הרף בנושאים אלה. הסיבה שהלקוחות מאוד אוהבים אותה היא בשל הרוגע שהיא מקרינה. 'אני משתדלת לכוון את האנשים לדרך הנכונה. לתת להם תחושת בטחון ומשתדלת לגעת בנקודות רגישות מאוד בצורה זהירה. אם אני רואה אצל מישהו מהם מצב בריאות בעייתי, אני מאוד נזהרת בכך'.

בשיחה טלפונית או באמצעות הסקייפ היא עורכת פריסות באמצעות קלפי הטארוט, כאשר הלקוח מתקשה להגיע אליה באופן פיזי וזה כולל לקוחות החיים בחו'ל. לודמילה פרידריך טל. 052-7766354.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...
*   האסטרולוגית ליה לואיס בתחזית על מצב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים