נפטרה ביום רביעי. חודש ינואר 2021 המיסטיקאית מס' 1 במדינה, דניאל בוסל ז'ל. פרטים על מותה וחייה בהמשך לכתבה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

המומחית בטארוט מזה שנים רבות ומותיקות המיסטיקאיות בארץ, דניאל בוסל, התחדשה בקלפי טארוט אסטרולוגיים. מה זה אומר? שזה כמו להכין מפה אסטרולוגית אך מבלי שיש צורך בתהליך הארוך והמייגע כדי לקבל את התוצאות שהיא מקבלת מיידית. מה עוד היא יכולה לספר לכם?

פורסם ב: 01/05/2017 18:57

דניאל בוסל . צילום "רונית קיטאי
דניאל בוסל מבקשת מהבאים אליה להביא צילום של מי שהם רוצים לשאול עליו או עליה, והיא תספר לכם על מי שאתם רוצים לדעת פרטים, בדיוק מדהים. עד כדי כך שיהיה נדמה לכם שהיא נמצאת בבית של מי שאתם שואלים עליו.

בנוסף לכך יש לה קלפים מרוקאיים שבאמצעותם היא רואה כל מה שאתם רוצים לשאול על אהבה, זוגיות, פרנסה וגם יכולה לגלות אם יש עליכם עיין הרע. אם חלילה היא רואה 'עיניים' שכאלה, היא עושה הכל כדי להסיר את הקטסטרופה הנ'ל ממכם והלאה.

**
קראו הודעה חשובה עליה!!!!
===============================

ביום רביעי נפטרה דניאל בוסל ז'ל לאחר שחשה ברע. מספר ימים לפני כן עברה חיסון לקורונה אך בעיות הלב כנראה הכריעו אותה. היא סבלה מבעיות רפואיות רבות ונפטרה בבית חולים. בתה היחידה חיה באיטליה וכך נכדתה היחידה שעוד מעט תהיה אמא בעצמה והיתה הופכת אותה לסבתא רבתא. במשך שנים רבות מאוד ליוויתי אותה בכל מקומות המגורים שהחליפה כולל יבשות וערים אך רוב שנותיה התגוררה בחיפה העיר שאהבה יותר מכל, ממש כמו רומא ופריז. כבת להורים יהודים צרפתים. אב מר בוסל שהיה שר בממשלת צרפת, אם שהמציאה את שיטת התעמלות הפנים קטרין הורוביץ . היא היתה נשואה לשחקן איטלקי יפה תואר ממנו התגרשה כאשר בתה היתה קטנה ביותר והילדה גדלה אצל אביה בעוד האם גרה בישראל. קשר לא קל היה בין האם ובתה שהרגישה כי נזנחה כל ילדותה, אך התיקון היה בקשר עם הנכדה שהיה חם, אוהב וקרוב ביותר. יהי זכרה ברוך ועצוב על האבדן.
דניאל בוסל המיסטיקאית מס' 1. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים