נחנך מבנה חדש לתחנת מד'א במודיעין מכבים רעות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

בטקס גזרו את הסרט וקבעו מזוזה ראש עיריית מודיעין מכבים רעות ויו'ר מרכז השלטון המקומי בישראל חיים ביבס, ומנכ'ל מד'א, אלי בין.המשמרת תפעל מהמבנה החדש של התחנה שנתרם ע'י אגודות ידידי מד'א בהולנד ובשוויץ

פורסם ב: 08/07/2024 07:07

טקס חנוכת מבנה תחנת מד'א החדש במודיעין. צילום: דוברות מד'א
בתחנת מד"א החדשה יוכלו עשרות עובדים ומאות מתנדבי מד"א להעניק מעטפת רפואית רחבה ומקצועית אף יותר למען תושבי העיר ואשכול מודיעין. המבנה החדש כולל שלוש כיתות הדרכה בהן ידריכו וילמדו איך להציל חיים. ב


תחנת מד'א נפתחה לראשונה במודיעין בשנת 1998 ומפעילה אמבולנס וניידת טיפול נמרץ 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, וכן ניידת טיפול נמרץ קהילתית. בעיר מודיעין גם פועלים מאות כונני תגובה מיידית של מד'א. במהלך מלחמת 'חרבות ברזל' נרתמו מתנדבי מד'א מאשכול מודיעין לתגבר את מרחבי הצפון והדרום של מד"א בכל שבוע כ- 100 צוותים.

חיים ביבס ראש עיריית מודיעין מכבים רעות ויו'ר מרכז השלטון המקומי בישראל: 'בשעה טובה הגענו לרגע שכולנו חיכינו לו זמן רב : נוכת תחנת מגן דוד אדום במשכנה החדש ברחוב עמק האלה במודיעין מכבים רעות . מד'א הוא מהארגונים החשובים ביותר במדינת ישראל מיום הקמתו. כולנו רואים את פועלם של עובדי ומתנדבי הארגון בשגרה ובחירום ובמיוחד במלחמת 'חרבות ברזל' ואין ראוי לכך שלארגון זה, על 1,200 המתנדבות והמתנדבים, תושבי העיר שפועלים בו, יהיה בית חם בעיר מודיעין מכבים רעות'.


סער שי מנהל אשכול מודיעין במד'א: 'משכן חדש זה ישרת את עובדי ומתנדבי התחנה לטובת תושבי העיר וימשיך לאפשר את רוח ההתנדבות וקידום הצלת החיים ומתן מענה רפואי. בעיר מודיעין אף קיימת ניידת טיפול נמרץ קהילתית בתרומה של תושבי העיר שבעזרתה מקבלים התושבים את המענה הטוב ביותר - דבר זה מעיד על אופייה הייחודי של הראשות ועל המעורבות הקהילתית ששרויה בעיר'.


(זכי הלר)
אפי בר מנהל מרחב איילון במד'א: 'העיר מודיעין התברכה במתנדבים ועובדים אשר דואגים לחוסן הקהילתי והרצון לתרום. משכן חדש זה יהיה מקום ראוי לעשייה המבורכת והחשובה של הצלת חיים אותה עושים מתנדבי ועובדי תחנת מודיעין, שהתחנה הישנה כבר קטנה לגודלם'.

אלי בין מנכ'ל מד"א: 'יש כאן תחנה לתפארת מדינת ישראל וזה קורה בזכותם של אנשים מיוחדים במינם מהולנד בראשות היושבת ראש מריאן ומשוויץ מאנשים נהדרים יהודים ולא יהודים שתרמו כדי לחזק את נושא הצלת החיים במדינת ישראל ובדגש על העיר מודיעין מכבים רעות.

ראש העיר מר ביבס, שתדע שהתחנה בעיר היא אחת מהתחנות הכי יפות שיש לנו. לא בנינו בסדר גודל כזה ובסטנדרטים כאלה כבר הרבה מאוד שנים. לא בכדי יש לך כאן 1,200 מתנדבים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שנותנים מענה בעיר עצמה ובסביבתה. תודה לחברי מועצת העיר וראש העיר המשמש גם כיושב ראש השלטון המקומי. ותודה אחרונה לאנשי מד"א מודיעין, תמשיכי לעשות את עבודתכם הנאמנה ולהציל חיים'.
טקס חנוכת מבנה תחנת מד'א החדש במודיעין. צילום: דוברות מד'א

טקס חנוכת מבנה תחנת מדא החדש במודיעין. צילום: דוברות מד'א

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...
*   104 שנים של התנדבות ותרומה לקהילה חוגג...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד עמית בכר בכנס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים