מנכ"ל 'כללית' רו'ח אלי כהן, בליווי ההנהלה הבכירה, הגיע לביקור מקצועי בבי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

באיזה מחלקות הם ביקרו? איזה חידושים הוצגו בפניהם?

פורסם ב: 02/07/2024 14:13

מנכ'ל 'כללית' רו'ח אלי כהן בסיור ב'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
'כרמל הוא בית חולים נמרץ ומתחדש עם מרכזי מצוינות מובילים וצוות שיש לו ברק עיניים. 'כרמל' ימשיך להתפתח לקראת המעבר לביה"ח החדש בקריית אתא תוך פיתוח יכולות טכנולוגיות מתקדמות הובלה באיכות הרפואית וחדשנות פורצת דרך. אני וכל הנהלת 'כללית' גאים בבית החולים ונמשיך לתמוך ולקדם את בית החולים כמרכז רפואי מוביל ומצטיין', כך אמר מנכ'ל 'כללית' אלי כהן בביקורו.

מנכ'ל 'כללית' רו'ח אלי כהן בחן מקרוב את היערכות בית החולים לשעת חירום ושמע ממנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג וחברי הנהלת בית החולים על הישגים ואתגרים לשנה הקרובה.

את יום הביקור המיוחד פתח אלי כהן בשולחן עגול אישי, בו ישב לשיחה קרובה עם נציגי עובדי בית החולים מהסקטורים השונים כדי לשמוע מהם על בעיות ונושאים חשובים אותם הם בחרו להעלות בפניו. המנכ'ל האזין לצוותים בסבלנות ובקשב רב תוך שהוא מציין לו נקודות להמשך טיפול וגם הציע פתרונות מיידים בסוגיות שאפשר.

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הציג בפני המנכ'ל את מוכנות בית החולים לחזית בצפון, קידום התכנון האסטרטגי לקראת המעבר לבית החולים החדש בקריית אתא. שותפות 'כרמל' והנהלת חטיבת בתי חולים יחד עם אוניברסיטת חיפה בבניה והקמה של הפקולטה לרפואה החדשה תוך שימור מערכת היחסים והעבודה המצוינת עם הטכניון. המשך מיצוי תוכנית הפיתוח הרב שנתית של ביה'ח ועוד.

במהלך הביקור יצא המנכ'ל מלווה בהנהלות לסיור שטח כדי לפגוש מקרוב את עובדי 'כרמל'. הוא התרשם ממחלקת א.א.ג שעברה שיפוץ ושדרוג מחדש לרמה של 5 כוכבים. פגש את הנהלת מכון הדימות במכון PET CT המתקדם שנחנך לאחרונה. צפה מקרוב בחדר הצנתורים השלישי והחדש שצפוי להיפתח בקרוב , ושמע על תוכניות הפיתוח וההתרחבות של יחידת האשפוז ההמטולוגית.

במפגש ההנהלות פרסו חברי הנהלת 'כרמל 'בפני המנכ'ל והנהלת 'כללית' את היערכות בית החולים לשעת חירום במקרה של התלקחות בגזרה הצפונית, והציגו פרויקטים והישגים רבים וביניהם: הצטיינות מערך האיכות ומניעת הזיהומים עם תוצאות יוצאות מן הכלל בירידה במספר החולים המזוהמים, מגוון רחב של תוכניות חדשניות בסיעוד, בחיזוק החוסן הארגוני ובטיפוח העובדים, המשך קידום המודל המוצלח של חיבור ושיתוף הפעולה עם רפואת הקהילה במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'. הוצגו גם תוכניות מפורטות בנוגע להמשך פיתוח תשתיות וטכנולוגיות מתקדמות ב'כרמל' כדי לשמר אותו כבית חולים מוביל איכותי וטכנולוגי.

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה למנכ'ל רו'ח אלי כהן ולהנהלה הבכירה, על האוזן הקשבת והעזרה לבית החולים לאורך כל השנה. 'קידום בית חולים לא יכל להתממש ללא עזרת ותמיכת ההנהלה הראשית ועל כך כולנו מודים ומוקירים תודה.

את יום הביקור המוצלח סיכם המנכ'ל אלי כהן : 'מצאתי כאן בית חולים ייחודי ומצטיין עם מרכזי מצוינות מובילים ועם צוות שיש לו ברק עיניים. שמחתי לפגוש את העובדים מקרוב ומסרתי להם את הערכתי העמוקה על עבודתם לאורך תקופת המלחמה ועל המסירות והנתינה יוצאת הדופן שלהם. המערכה לצערנו עדיין לא הסתיימה וחובה על כולנו להיות מוכנים וערוכים לכל תרחיש, ואתם כפי שראיתי היום בהחלט מוכנים.

כרמל נמצא במקום הראשון באיכות הרפואית, וכבר 10 שנים ברציפות שהוא מוביל וראשון בסקרי בשביעות רצון מטופלים וזה לא מובן מאליו. ראיתי כאן עומק של ממשק עבודה ייחודי ומצטיין בחיבור בין בית החולים לקהילה ול'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי. אנחנו רואים בחיבור הזה את הדרך הנכונה לשתוף פעולה בית חולים - קהילה, ונדאג ליישם את המודל בכל המחוזות ובתי החולים שלנו.שמחתי כתמיד לבוא ולבקר בבית החולים. אני וכל הנהלת 'כללית' גאים ב'כרמל' ונמשיך לתמוך ולקדם אותו כמרכז רפואי מוביל ומצטיין לטובת כלל תושבי חיפה והצפון'..בתמונות :
מנכל כללית בסיור בשטח
המנכל עם מנהלי המערך הקרדיולוגי בחדר הצנתורים החדש

המנכל עם ד"ר פרייס על קידום האשפוז ההמטולוגי
הנהלת כרמל מציגה למנכל
מנכל כללית מר אלי כהן
קרדיט – צילומים אלי דדון
המנכ'ל אלי כהן עם ד'ר פרייס על קידום האשפוז ההמטולוגי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

המנכ'ל אלי כהן בסיור בשטח. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

הנהלת 'כרמל' מציגה למנכ'ל אלי כהן. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

המנכל עם צוות הקרדיולוגיה בחדר הצנתורים החדש. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

המנכ'ל אלי כהן עם פרופ' אילנה דואק בסיור במחלקת א'א.ג. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק עשרות מקרים בעולם: ברמב'ם ניתחו...
*   מינוי חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי:...
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים