ריפוי עצמי מאת ד'ר ניקול לה-פרה. סדרת פסיכולוגיה. תירגום: סמי דואניאס. הוצאת 'מטר. כתבה: רונית קיטאי

בספר 'ריפוי עצמי' מגישה לה־פרה לקוראים את התמיכה והכלים שיאפשרו להם להשתחרר מהתנהגויות הרסניות, לקבל את השליטה על חייהם ולעצב אותם מחדש. הספר הזה מציע שינוי פרדיגמה אמיתי, חגיגה של העצמה שתשנה לעד את ההתבוננות שלנו על בריאות נפשית והדאגה לרווחתם

פורסם ב: 25/06/2024 08:57

'ריפוי עצמי' מאת ד'ר ניקול לה- פרה. סדרת פסיכולוגיה. הוצאת 'מטר' How to do the work by Dr. Nicole LePera
How To Do The Work by Dr. Nicole LePera.

מחברת ספר זה ד'ר ניקול לה־פרה יצרה את 'הפסיכולוגיה ההוליסטית', תופעת הרשת שצברה יותר משמונה מיליון עוקבים באינסטגרם – מציגה גישה מהפכנית לריפוי שרותמת את כוחו של האני ליצירת שינוי מתמשך ובר קיימה.

בעבודתה כפסיכולוגית קלינית, ד'ר ניקול לה־פרה חוותה לעתים קרובות תסכול נוכח מגבלות הפסיכותרפיה המסורתית. מתוך רצון להפיק יותר למען מטופליה וגם ולמען עצמה, היא יצאה למסע שבו פיתחה פילוסופיה המאחדת בריאות נפשית, גופנית ורוחנית ומספקת את הכלים הרב תחומיים הנחוצים לריפוי עצמי. אחרי שחוותה בעצמה את התוצאות ששינו את חייה, היא התחילה לשתף עם אחרים את מה שלמדה וכך הגיעה לעולם 'הפסיכולוגית ההוליסטית'.

עכשיו, לה־פרה מרגישה שהגיע הזמן לשתף את "תוכנית האימונים" המבוקשת שלה עם העולם. בספר ריפוי עצמי היא מגישה מניפסט הקורא לריפוי עצמי לצד מדריך מעשי ליצירת חיים שופעים, אותנטיים ומהנים יותר. בהסתמך על מחקרים מדעיים עדכניים ותורות ריפוי, ד"ר לה־פרה עוזרת לנו לזהות כיצד חוויות קשות וטראומות ילדות נשארות איתנו בבגרותנו ומובילות לבעיות תפקודיות בכל מערכות גופנו – מעוררות תגובות סטרס מזיקות שמשאירות אותנו תקועים בדפוסים חוזרים ונשנים של תלות שיתופית, חוסר בשלות רגשית וקשרי טראומה. ההתנהגויות המזיקות האלה, אם אינן מקבלות מענה, עלולות להסלים במהירות לכדי סחרור של מועקה, חוסר סיפוק ובריאות לקויה.

בספר ריפוי עצמי מגישה לה־פרה לקוראים את התמיכה והכלים שיאפשרו להם להשתחרר מהתנהגויות הרסניות, לקבל את השליטה על חייהם ולעצב אותם מחדש. הספר הזה מציע שינוי פרדיגמה אמיתי, חגיגה של העצמה שתשנה לעד את ההתבוננות שלנו על בריאות נפשית והדאגה לרווחתנו.

ד"ר ניקול לה־פרה הוכשרה בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת קורנל, בבית הספר החדש למחקר חברתי בניו יורק, ובבית הספר לפסיכואנליזה בפילדלפיה.

כפסיכולוגית קלינית בפרקטיקה פרטית, ד'ר לה־פרה מצאה את עצמה לעתים קרובות מתוסכלת מהמגבלות של הפסיכותרפיה המסורתית. כשהיא רוצה יותר עבור המטופלים שלה, ועבור עצמה, היא החלה במסע לפיתוח פילוסופיה מאוחדת של בריאות נפשית, פיזית ורוחנית המציידת אנשים בכלים הדרושים לריפוי עצמם – זו הפסיכולוגיה ההוליסטית. בכדי להנגיש שיטה זו לציבור הרחב, יצרה לה־פרה את תנועת #SelfHealers שבה אנשים מרחבי העולם מתחברים יחד לקהילה כדי לקחת את הריפוי לידיים שלהם. בשנת 2019 היא הקימה את SelfHealers Circle, הקהילה הווירטואלית הראשונה לריפוי עצמי קולקטיבי המונה חברים בלמעלה מ־60 מדינות. לה־פרה היא גם מנחת הפודקאסט SelfHealers Soundboard.

מה הם אומרים על ספרה?


'העולם זקוק לספר הזה! בכל שלב שבו תהיו במסע הריפוי שלכם, ריפוי עצמי ינחה אתכם לעבר מערכות יחסים הדוקות יותר, הנאה רבה יותר ונתיב ברור יותר אל עתידכם. לא כל מה שקורה לנו נתון לשליטתנו, אך ניקול מגישה לנו מפת דרכים שתאפשר לנו להגיב ממקום של ריפוי ושלווה פנימית'.

(לואיס האוס, מחבר רב המכר The School of Greatness)


'בספרה ריפוי עצמי ניקול לה־פרה מציגה עקרונות טיפוליים בצורה מבריקה, נגישה וקלה לעיכול. זהו ספר חובה לכל מי שצועד בנתיב הצמיחה האישית'.

(גבריאל ברנשטיין, מחברת רבי המכר May Cause Miracles ו-Miracles Now)

הספר 'ריפוי עצמי' נמצא במקום ראשון ברשימת רבי המכר של ה'ניו יורק טיימס'.

342 עמודים -108 ש'ח. הוצאת 'מטר'
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דברים שכדאי לדעת ולעשות לפני שנכנסים...
*   'גילי והשונית הכחולה' מאת איריס ארגמן...
*   'חיים חדשים' מאת רחל טקלה. הוצאת ספרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים