בני זוג תושבי הצפון, החליטו להתגרש בשל רצונה של האישה לעזוב את הארץ ולעבור ולהתגורר באופן מיידי בפאפוס, קפריסין

בא כוחו של הבעל, עו'ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה : 'הבעל הוא מלח הארץ, ממשפחה שורשית וגדל ביישוב בצפון, שתושביו נאלצו להתפנות בפתיחת המלחמה. הבעל מסרב לדרישתה התקיפה של האישה לעזוב את הארץ והודיע לה שהוא מוכן לגדל את שני ילדיהם הקטינים אך ורק בישראל'

פורסם ב: 20/06/2024 09:41

עו'ד גיא אופיר. צילום: עצמי
בא כוחו של הבעל, עו'ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה : 'הבעל הוא מלח הארץ, ממשפחה שורשית וגדל ביישוב בצפון, שתושביו נאלצו להתפנות בפתיחת המלחמה. הבעל מסרב לדרישתה התקיפה של האישה לעזוב את הארץ והודיע לה שהוא מוכן לגדל את שני ילדיהם הקטינים אך ורק בישראל.

בני הזוג פונו מביתם בצפון מייד לאחר פרוץ המלחמה והתגוררו בתחילה במשך כשלושה חודשים בבית מלון במרכז הארץ ובתום פרק זמן זה, עברו להתגורר ביישוב הסמוך לחיפה. האישה שעלתה לארץ לפני למעלה מ-10 שנים, הודיעה לאחרונה במפתיע לבעל על רצונה לעזוב את הארץ עם ילדיהם באופן מיידי לנוכח חשש וחרדה מהמשך המלחמה וכי אין ברצונה שכאשר ילדיהם יתבגרו הם ישרתו בצה'ל. היא אף הציעה לבעל מספר בתים שבהם התעניינה בפאפוס, קפריסין באמצעות מתווכים מקומיים שאיתם יצרה קשר מהארץ.

הבעל, הבהיר לאישה כי אין בכוונתו לעזוב את הארץ וכי לא יאפשר לה לעזוב ,ויתרה מכך עם ילדיהם. העימות בין השניים, הוביל לנתק מוחלט ביניהם והבעל נאלץ לעזוב את הבית ששכרו ועבר להתגורר בגפו בדירה שכורה. השניים אף דחו כל אפשרות לגישור ביניהם. לפיכך, בכוונת הבעל להגיש במהלך הימים הקרובים תביעה לגירושין', אומר עו'ד גיא אופיר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שוויון הזדמנויות גם לילדי הפריפריה...
*   'אעמוד לימינם של 'פתחון לב' במה שייידרש'...
*   'כתר' נרתמה למען עמותת MAKE A WISH והשתתפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים