המאפיה המדהימה של פרדי 2 מאת הריט ויטהורן.מיועד לגילאי 5-9. איורים: אלכס ג. גרינפית'ס. הוצאת ספרי 'מטר'. כתבה: רונית קיטאי

והפעם 'תעלומת החתולה עוגיונת'. מה קורה עם חתולה אהובה שנעלמת, פרדי בון בון האופה המדהים ביותר בעיירה עד שמישהו גונב את העוגיות שלו. האם הכלב הקטן של פרדי, פלאפג'ק יפתור את התעלומות? על עוגות, תחרות בין אופים, חתולים וכלבים ועוד

פורסם ב: 17/06/2024 12:31

המאפיה המדהימה 2 מאת האריט ויטהורן. איורים: אלכס ג' גריפיתס. הוצאת 'מטר'
הוא נולד לאפות ותמיד שמח לעזור.פרדי בון בון הוא האופה המדהים ביותר בעירה אבל מישהו אוהב את העוגות שלו כל כך... עד שהוא גונב אותן! מי יכול היה לעשות דבר כזה?

הרפתקאות שבמרכזן עוגות נפלאות ותחרות בין אופים. סוגים רבים ושונים של עוגות. אם אתם אוהבים לאכול עוגות או לאפות אותן, הספר הזה הוא בשבילכם.

Freddie's Amazing Bakery - The Cookie Mystery - written by Harriet Whitehorn. Illustrated by Alex G. Griffiths

מחברת הספר האריט ויטהורן – האריט גדלה בלונדון ומתגוררת בה עד היום ביחד עם עם בעלה ושלוש בנותיה. היא למדה באוניברסיטת רידינג ובאגודת האדריכלים, ועבדה בעבר בשימור מבנים. כיום היא סופרת במשרה מלאה.


אלכס ג' גריפית'ס – אלכס צייר תמונות מאז שהוא זוכר את עצמו. בילדותו, נהג להקיף את עצמו בעטים ונייר, שירבט במשך שעות כדי ליצור מפלצות ים, יצורים מעופפים, קופים ורוחות רפאים על גב קופסאות דגנים ישנות. שלושים שנה מאוחר יותר, לא הרבה השתנה. כעת, הוא עובד כמאייר ומעצב גרפי לילדים בטורונטו, אלכס משלב עט ודיו עם צבעי מים ומרקמים דיגיטליים כדי ליצור את האיורים שלו.


עורכת 'מטר' לילדים : דנה טריואקס פשיץ'

תרגום: גליה אלוני דגן

עריכה: חמוטל לוין

עריכה לשונית: רותי חזנוביץ'

121 עמודים - 64 ש'ח. הוצאת ספרי 'מטר'
Alex G. Griffiths

Harriet Whitehorn

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דברים שכדאי לדעת ולעשות לפני שנכנסים...
*   'גילי והשונית הכחולה' מאת איריס ארגמן...
*   'חיים חדשים' מאת רחל טקלה. הוצאת ספרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים