יוסי יהושוע הפרשן הצבאי של ידיעות אחרונות ו-ynet מצטרף גם ל-i24NEWS

יוסי יהושוע שהינו מבכירי הכתבים הצבאיים בישראל, משמש כפרשן לענייני צבא וביטחון של 'ידיעות אחרונות' ו-ynet ויהיה גם הפרשן לענייני צבא וביטחון של ערוץ החדשות החדש שיעלה לאוויר ב- 30.6.24

פורסם ב: 16/06/2024 18:02

יוסי יהושוע . צילום: יורי סקוירסקי
יוסי יהושוע הצטרף בשנת 2000 לקבוצת 'ידיעות אחרונות', ומשמש כתב ופרשן בכיר לענייני צבא וביטחון. לאורך השנים פרסם שורה של חשיפות עיתונאיות, ראיונות וכתבות שזכו לתהודה רבה. הוא סיקר את כל מלחמות ישראל בשני העשורים האחרונים.

בתוך כך, נמשכות ההכנות לקראת עליית ערוץ החדשות i24NEWS לאוויר ב-30.6: לאחרונה נחשף האולפן החדש של הערוץ, ששוכן בנמל יפו לצד ערוצי i24NEWS הפועלים מזה כעשור ומשדרים מישראל לעולם באנגלית, צרפתית וערבית. הערוץ החדש של i24NEWS ישדר חדשות ואקטואליה בלבד ויהיה למעשה ערוץ החדשות הראשון בישראל.

החדשות של i24NEWS הצטרפו אנשי תקשורת, עיתונאים וכתבים מובילים, בהם מירי מיכאלי שתגיש את המהדורה המרכזית, העיתונאי והפרשן הבכיר צבי יחזקאלי, אורן וייגנפלד שיגיש את מהדורת מוצ'ש, נוה דרומי שתגיש את מהדורת יום שישי, איש התקשורת ניב גלבוע, העיתונאי והמגיש אורי קואל, דניאל רוט אבנרי שתגיש את מהדורת הבוקר, ועוד.

יוסי יהושוע מסר:' אמשיך בכתיבה בידיעות אחרונות ןב-ynet כפי שהיה עד כה. בתקופה מאתגרת זו של סיקור התחום הביטחוני, האפשרות לדווח גם לצופים של i24NEWS היא משמעותית וחשובה'. שיהיה בהצלחה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פרופ' עודד בז'ה, פרופ' בני פודבילביץ'...
*   פצוע אנוש ופצוע קשה בפיגוע דקירה בקניון...
*   שליח הערוץ לארה'ב יגאל רביד המצטרף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים