שר הבריאות הגיע לביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רוני אלברט

שר הבריאות אוריאל בוסו, הגיע היום (שלישי) לביקור במרכז הרפואי לגליל והתקבל ע'י מנהל בית החולים פרופ' מסעד ברהום. השר הגיע כדי לחזק את הצוותים הרפואיים ואת הנהלת המרכז הרפואי, על רקע התחממות הגזרה הצפונית וגל השריפות בגליל ובגולן

פורסם ב: 04/06/2024 16:43

שר הבריאות אריאל בוסו ומנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום. צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל
מנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום, עידכן את שר הבריאות אריאל בוסו על הפעילות השוטפת בימים האחרונים ועל המוכנות לתרחישים שונים, ובהם: תרחישי שריפה, עלטה וטיפול בפצועי מלחמה מהחזית הצפונית.

הביקור כלל סיור במלר'ד (מחלקה לרפואה דחופה), בליווי מנהל המלר'ד ד'ר ח'אלד עטאללה, כולל בשני חדרי הטראומה, אשר אחד מהם נפתח בחודשים האחרונים בעקבות המלחמה.

בביקורו אמר שר הבריאות אריאל בוסו: 'לנוכח השריפות בצפון והירי הבלתי פוסק מלבנון, החלטתי הלילה לדחות את לוח הזמנים הרגיל שתוכנן לי, לפנות את היומן ולהגיע פיזית לצפון, כדי לחזק ולהביע הזדהות. לשמחתי, אני יוצא מכאן מחוזק. יש כאן ניהול מקצועי נהדר וצוותים רפואיים מצוינים, שנותנים את הלב והנשמה'.


פרופ' מסעד ברהום הודה לשר הבריאות על ביקורו :'בימים אלו, אנו זקוקים לכל עזרה מהמדינה. אנו נמצאים בדריכות ומוכנות שיא, לקראת המשך הימים שעוד נכונו לנו. אני מבקש להודות לצוותים הרפואיים על עבודה במסירות ובמקצועיות לילות כימים, ובאופן אישי מודה לשר בוסו על ביקורו החשוב אצלנו'.

(גל זייד)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לראשנה בבי'ח 'כרמל' תתקיים קבוצת תמיכה...
*   בבית חולים רמב'ם מאושפזים שניים במצב...
*   השבוע במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים