עומרי לוטטי בן 31 הוא בעל סטודיו לקעקועים וגם דוגמן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מיקי שרון

הוא התחיל להתקעקע בגיל 15 והוריו גילו זאת רק כשהיה בן 18 וגופו היה מכוסה כבר בקעקועים רבים. הם התפלצו אך לימים קיבלו זאת והיום גאים בו ובעיסוקו, כך לדברי עומרי לוטטי

פורסם ב: 02/06/2024 08:07

עומרי לוטטי. צילום: מיקי שרון
מאז נולד עומרי לוטטי ,הוא גר בקריית ים שם גדלו גם הוריו. בגיל 15 היה לו קעקוע ראשון ללא קבלת אישור מהוריו לכך שכל השנים התנגדו לקעקועים שלו והיום לדבריו הם מקבלים זאת ואפילו הגיעו אליו לסטודיו כדי להתקעקע.

מספר לנו עומרי לוטטי: 'אני צעיר הילדים במשפחה ויש לי שתי אחיות גדולות. כילד הקטן במשפחה כל תשומת הלב הגיעה אליי.

נחשפתי לראשונה לעולם הקעקועים בגיל 14 שהתחלתי למרוד בהורי בגיל ההתבגרות תמיד חיפשתי את הבחוץ הכרתי אומני רחוב שהיו מבוגרים ממני בעשרות שנים הייתי לומד מהם איך לצייר גרפיטי על קירות מחסנים ישנים וחומות ליד הבית , תמיד העדפתי לשבת בכיתה ולצייר מאשר להקשיב למורים.הייתי ילד שקט אבל בעייתי להוריי ..

בגיל 15 נסעתי לראשונה לתל אביב ושם עשו לי את הקעקוע הראשון שעל גופי וכמובן שהסתרתי זאת מהוריי. בשנים הללו הקעקועים לא היו פופולריים כמו היום ,ואז אפילו תעודה מזהה לא ביקשו ממני. עד גיל 18 התמלאתי בקעקועים בחזה ובבטן ועשיתי הכל כדי להסתיר אותם מהוריי כי המשפחה שלי שמרנית מאד.


הייתי סוג של 'הכבשה השחורה' במשפחה עם הקטע הזה כי אף אחד מבני המשפחה שלנו לא העיז או לא חשב בכלל על קעקועים מתוך כבוד למשפחה ,אני הייתי השונה. החשיפה הראשונה לקעקועים שעל גופו היתה בטעות. זה קרה כשהייתי חולה, קודח מחום ומרותק למיטה. אמי המודאגת נכנסה לבדוק מה שלומי והחולצה עלתה מעט לכיוון החזה .


לא אשכח את המשפט שיצא מפיה: 'עומרי. מה זה? ציירת על הבטן?!״ אני עניתי מיד: 'כן. משיעמום' . לא חלף שבוע ובעוד אני יושב מול הורי בהרגשה של משפט צבאי, הם פקדו עליי : 'או שאתה מוריד חולצה מולנו או שאתה עף מהבית!
הורדתי חולצה ומהעצבים של הוריי עלי, ישנתי כמה לילות מחוץ לבית והיום אני רואה זאת כחלק מחוויות של נער מתבגר .

עד גיל 26 הוריי לא 'קיבלו' את הקעקועים למרות שזה הפך למקצוע שלי ומזה התפרנסתי. הם אמרו לי: 'לך תלמד באוניברסיטה. תהיה מלומד, קעקועים זה לא מקצוע'.

כיום הוריי כבר מקבלים זאת, גאים בי וכך גם אחיותיי. , הדעה השלילית בנוגע לקעקועים במשפחתי השתנתה לטובה. לשמחתי הרבה.

אני מקעקע מגיל 19 ועשיתי זאת עוד בזמן שירותי הצבאי.כבר אז ידעתי שזה יהיה המקצוע שלי. בזמן הפנוי בשירות הצבאי עברתי השתלמויות כדי ללמוד לקעקע ובגיל 21 פתחתי את חנות הקעקועים הראשונה שלי כאשר על קהל הלקוחות שלי נמנו בעלי עסקים ,שחקנים ,זמרים ומפיקים

הבנתי שאני רוצה להיחשף לעוד עולמות וכך, כאשר סוכנות רוברטו בן שושן פתחו סניף בקריות , הלכתי לשם והתקבלתי כדוגמן ושחקן .עברתי קורס משחק מול מצלמה וביחד עם עבודתי בסטודיו שילבתי את שני העולמות ביחד.
כיום אני מקעקע עצמאי בסטודיו שלי ודוגמן בסוכנות UDM והצלם האישי שלי הוא מיקי שרון המופלא.
עומרי לוטטי.צילום: מיקי שרון

עומרי לוטטי. צילום: מיקי שרון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   'כוח עליון' בתיאטרון 'הקאמרי'. כתבה:...
*   חצי שנה אחרי הפציעה: עידן עמדי מצטלם...
*   רומי נסט ובן זוגה אורי אזריהן חגגו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים