'כתר' נרתמה למען עמותת MAKE A WISH והשתתפה אתמול משתתפת בטורניר קטרגל מיוחד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

אודי שגיא מנכ'ל 'כתר' גאה בעובדי החברה ובמנהלים שלה .הטורניר התקיים במגרשי 'גולטיים' בכפר סבא

פורסם ב: 31/05/2024 15:53

צילום: יח'צ
אודי שגיא מנכ'ל חברת 'כתר: 'אני גאה בעובדים ובמנהלים של כלל יחידות כתר שהגיעו ונרתמו למען עמותת MAKE A WISH. גם בימים אלו חשוב להמשיך ולתמוך ככל הניתן בעמותה ולהעניק לילדים המדהימים הללו את האפשרות להגשים חלום. כולנו יחד מגשימים מדי יום את החזון של כתר: שוויון, הדדיות, עבודה משותפת ותרומה לקהילה כחברה אשר חרטה על דגלה את ערכי השוויון והתרומה למען הקהילה, השתתפה היום (ה') כתר בטורניר קטרגל חשוב ומיוחד למען עמותת MAKE A WISH הפועלת להגשמת חלומותיהם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים'.


הטורניר הראשון התקיים אתמול וימשיך בעוד כשבוע עד קביעת הקבוצה המנצחת. אל מגרשי 'גולטיים' בכפר סבא הגיעו חברי נבחרת הקטרגל של 'כתר', המורכבת מעובדים ממספר יחידות של החברה בארץ ומהמפעלים ביקנעם, כרמיאל ואלון תבור שיצגו בגאווה את התעשיה הישראלית והתמודדו מול חברות טק כ-moveo, align, Varonis ועוד. כל הכנסות הטורניר נתרמו למען הגשמת משאלות ליבם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים. הגיעו לעודד: שגיא בוטבול, מנהל שוק ישראל, חן קולקר - סמנכ"ל תקשורת, צביקה בש - סמנכ'ל IT עם ילדיהם ועשרות עובדים נוספים.

נבחרת 'כתר' היא אלופת המדינה למקומות עבודה בכדורגל לשנת 2023 וזכתה אשתקד בטורניר הכדורגל למקומות עבודה של ההסתדרות הלאומית.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בני זוג תושבי הצפון, החליטו להתגרש...
*   'אעמוד לימינם של 'פתחון לב' במה שייידרש'...
*   עדי הימלבלוי תנחה ב'רשת 13' ולצדה קובי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים