מעין וילצ'יק-שגב מצטרפת ל-i24NEWS: תהיה כתבת החינוך של ערוץ החדשות החדש. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

מעין וילצ'יק -שגב היתה עד לאחרונה כתבת חברה ומגזין בתוכנית 'הכל כלול' בערוץ 13, ולפני כן מבזקנית ועורכת משנה ב'כאן 11' ובעבר הרחוק מאוד היתה כתבת בערוץ 20 שם סיקרה את תחום החינוך. מי עוד נמנה על כתבי החדשות של הערוץ החדש?

פורסם ב: 29/05/2024 15:36

מעין וילצי'ק-שגב. צילום: יח'צ
לאורך השנים היא סיקרה והביאה שלל סיפורים שזכו לתהודה רבה, בהם מחדלי ההסעות בחינוך המיוחד, 'שכר הוגן' לאנשים עם מוגבלויות ועוד. .


מעין וילצ'יק-שגב מצטרפת לנבחרת החדשות של i24NEWS בעברית, הערוץ הרביעי של רשת ערוצי החדשות הבינלאומיים המשדרים מישראל לעולם בשלושה ערוצים, שלוש שפות: אנגלית, צרפתית וערבית. בין כתבי i24NEWS: דור כהן (צבא), גיא עזריאל (מדיני), נדב אלימלך (פוליטי), עדי כהן (כלכלה), אסף גיבור (ערבים), סיון סיסאי (תרבות), קובי דהן (דתות), לי עייש (משטרה ופלילים), ספיר לוי (צרכנות), ארנולד נטייב (דרום), ינון שלום יתח (ירושלים, שטחים והתיישבות), אוריה קשת (צפון), נעמה קדוש (בריאות ורווחה), יאנה סוריאדנה (ראש דסק החוץ), סיריל עמר (חוץ – אירופה), אואן אלתרמן (חוץ – אמריקה) ובנג'מין פטרובר (כתב i24NEWS בפריז).
ערוץ החדשות i24NEWS יעלה לאוויר בתקופה הקרובה וישדר מהדורות חדשות ותוכניות אקטואליה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בין העיתונאים ואנשי התקשורת המובילים שכבר הצטרפו ל-i24NEWS: מירי מיכאלי שתגיש את המהדורה המרכזית, העיתונאי והפרשן הבכיר צבי יחזקאלי, אורן וייגנפלד שיגיש את מהדורת מוצ"ש, נוה דרומי שתגיש את מהדורת שישי, העיתונאי אורי קואל, איש התקשורת ומבקר המסעדות ניב גלבוע ועוד.

מעין וילצ׳יק-שגב : 'זאת הזדמנות גדולה ומשמעותית עבורי לסקר תחום חשוב כל כך שעשוי להשפיע על דור העתיד שגדל כאן, במיוחד בשנה מטלטלת כמו זאת. אני מאמינה שבאמצעות סיקור תקשורתי הוגן שייתן במה לנושאים חשובים ובוערים, ניתן להשפיע לטובה על העתיד שלנו ושל ילדינו - שיהיו הפנים של המדינה הזאת בעוד כמה שנים. תודה לפרנק מלול וישראל טויטו על ההזדמנות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שוויון הזדמנויות גם לילדי הפריפריה...
*   בני זוג תושבי הצפון, החליטו להתגרש...
*   'אעמוד לימינם של 'פתחון לב' במה שייידרש'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים