הבעל סיפר לאשתו כי הוא בשירות מילואים ממושך בדרום, אך היא 'תפסה אותו על חם', כשהוא מצולם בשידור חדשות בטלויזיה. כתבה: רונית קיטאי

הבעל ה'ישר' השאיר בבית אשה שדואגת לו מאוד בשל שירותו בדרום. כשהיא מטופלת בשלושת ילדיהם וגם מנהלת את החברה המשפחתית לסחר, היא 'גילתה' בחדשות בטלויזיה את בעלה ה'יקר' וה'ישר' כשהוא צמוד באהבה לאישה אחרת בעת שהוא בעצרת מחאה בקפלן. עכשיו הוא יכול למחות, וגם להתנצל עד מחרתיים, אך אשתו נחושה להתגרש ממנו ועל תביעת הגירושין ממנו הוא ישמע מפרקליטה, עו'ד גיא אופיר

פורסם ב: 28/05/2024 16:52

עו'ד גיא אופיר. צילום: משרד עו'ד
תושבת הצפון, נדהמה לגלות לפני כשבועיים כי בעלה, שסיפר לה שהוא בשירות במילואים ממושך בדרום, השתתף בכלל בעצרת מחאה נגד הממשלה בקפלן כשהוא בתל אביב, צמוד מאוד לאישה אחרת. האישה החוקית פנתה לעו'ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה, בבקשה שיפתח במהירות בהליכי גירושין מבעלה תוך שהיא דוחה בתקיפות כל אפשרות להליכי גישור ביניהם.

לדברי פרקליטה: 'האישה חוותה טלטלה קשה לפני כשבועיים כאשר 'גילתה' את בעלה תוך צפייה בשידור חדשות בטלוויזיה כשהוא צמוד לאישה אחרת בעצרת מחאה בקפלן בעוד שהוא סיפר לה שהוא משרת ביחידה מובחרת בדרום.

האישה מיהרה להתקשר לבעל שטען כי הוא מתקשה לשמוע את השיחה ומצוי באזור ללא קליטה בדרום . היתה לו דווקא קליטה טובה ומהירה כאשר היא ושלחה אליו בווטסאפ את הסרטון מהטלוויזיה שלא מותיר כל ספק על כך שהוא מנהל מערכת יחסים רומנטית עם אישה אחרת.

הבעל חזר למחרת לביתם ללא כל מדים, והתנצל, אך האישה סירבה ועדיין לא רוצה כלל לקבל את התנצלותו ולא מוכנה לנהל הליכי גישור. היא דורשת להתגרש ממנו, לשמור על זכויותיה בחברה המשפחתית לסחר שהם מנהלים ובנוסף, דורשת משמורת מלאה על שלושת ילדיהם.

עו'ד גיא אופיר מוסיף: 'האישה פגועה במיוחד מכך שבעלה השאיר אותה במשך תקופה ארוכה עם שלושת הילדים ואף הפקיד בידיה את ניהול החברה המשפחתית לסחר תוך שהוא מספר לה מעת לעת משהצליחו לשוחח טלפונית על הקשיים שאיתם הוא מתמודד בשירות המילואים הממושך בעוד שהוא כידוע כלל לא במילואים ומנהל רומן' .

האישה הנבגדת: 'האמנתי לו במאה אחוז. הילדים ואני חיכינו לו שישוב הביתה בשלום וכל דפיקה בדלת הקפיצה אותנו, ולא עלתה בי ולו לרגע אחד המחשבה שהוא בכלל מהתל בי', טענה האישה בפני בני המשפחה שניסו להוביל לגישור ולמנוע גירושין ולשכנע אותה לקבל את התנצלותו של הבעל.

עו'ד גיא אופיר: 'העוצמה הרגשית של האירוע מצריכה טיפול משפטי רגיש ומורכב. אנחנו פועלים לשמור על מלוא זכויותיה בחברה המשפחתית ובמקביל, פועלים לטובתם של הילדים, שנמצאים במרכז המשבר המשפחתי הזה'.

בימים הקרובים, במידה ולא יושג סיכום בין הצדדים שיקבל תוקף משפטי, בני הזוג ייפגשו בערכאה משפטית רלוונטית.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בני זוג תושבי הצפון, החליטו להתגרש...
*   'אעמוד לימינם של 'פתחון לב' במה שייידרש'...
*   'כתר' נרתמה למען עמותת MAKE A WISH והשתתפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים