אסף וקטי קמרי מבעלי רשת 'סבן אקספרס' אירחו בביתם את מסיבת האליפות של קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

באירוע בו חגגו את זכיית הקבוצה באליפות, הגיעו זמרי המוזיקה המזרחית המובילים בארץ. בין האורחים היה כפיר דנגור אוהד הקבוצה שנפצע קשה בלחימה בעזה

פורסם ב: 27/05/2024 11:03

אסף קמרי וערן זהבי. צילום: יח'צ
אסף וקטי קמרי מבעלי רשת חנויות הנוחות 'סבן אקספרס' אירחו בביתם את האמנים : אייל גולן, דודו אהרון, איתי לוי, קובי פרץ, רון שובל, משה פרץ, לירן דנינו ומושיקו מור. עוד הגיעו לחגוג את ניצחון המכבים בל'ג בעומר: אופירה אסייג, אירית רחמים, דניאל גרינברג, יורם אביסרור, עמוס לוזון, אוסקר גלוך, אביבית וטוני זיו שותפו של אסף קמרי וכמובן כל שחקני קבוצת מכבי תל אביב וביניהם ערן זהבי ושירן ייני, קפטן קבוצת מכבי תל אביב הפורש.

המוזמנים נהנו מהופעות חיות מרגשות של מיטב הזמרים אשר עלו בזה אחר זה לבמה ושרו באווירה סוחפת לצד שחקני הקבוצה הנרגשים. בהמשך עלה לבמה להנפת צלחת האליפות הלוחם אשר נפצע קשה בלחימה בעזה, כפיר דנגור, אוהד הקבוצה.

אסף קמרי, מבעלי רשת סבן אקספרס: 'כבוד גדול לאשתי קטי ולי לארח את כפיר דנגור, אוהד הקבוצה אשר נפצע קשה בלחימה בעזה והגיע לחגוג עם שחקני קבוצת מכבי תל אביב את סיום העונה המאתגרת ויחד להניף את צלחת האליפות. זהו ערב של שמחה, גאווה ואחדות'.
אייל גולן וטוני זיו צילום: קארן רינגל טפר, יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   'ספין' עלתה הערב ב-HOT בידור. כתבה: רונית...
*   אתמול באירוע פתיחת תערוכות בנוכחות...
*   המקעקע הידוע אליאב אוזן וארוסתו שלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים