רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת חברת אס או אס אנרגיה אקספרס. כתבה: רונית קיטאי. צילום: חברת החשמל

התודה היא על אספקת 112 אלף ליטר סולר עבור גנרטורים ל- 50 יישובי עוטף עזה והסביבה, בהם נפגעה וניזוקה רשת החשמל בפרוץ המלחמה

פורסם ב: 16/05/2024 14:28

משמאל לימין אמיר שביט, תמי פקלר, תומר לוי ועמוס פרג'ון. צילום: דוברות חברת החשמל לישראל
הבוקר, ביוזמת רשות החשמל, התקיים באשקלון, במשרד חברת אס או אס אנרגיה אקספרס, חברה למתן שרותי תדלוקי שטח לשינוע דלקים, מפגש הוקרה לחברת החשמל ולחברת אס או אס אנרגיה אקספרס על הפעילות המשותפת במלחמה.

אמיר שביט יו'ר רשות החשמל: 'אני מודה לחברת החשמל שעם פרוץ המלחמה פעלה במיידי מול חברת אס או אס כדי לספק סולר לגנרטורים של 50 ישובי העוטף והסביבה, לא אחת תחת אש ושאר קשיים ומורכבות יוצאת דופן. חברת החשמל לקחה אחריות לספק סולר ללא דופי למרות שהגנרטורים אינם באחריותה. ראוי לציין שחברת החשמל וחברת אס או אס עבדו לילות כימים, 24/7, כדי לעמוד במשימה'

תמי פקלר סמנכ'ל תפעול ולוגיסטיקה בחברת החשמל: 'מהיום הראשון למלחמה עובדי החברה פעלו מיידית לתקן את הנזקים והפגיעות ברשת החשמל ביישובי העוטף והסביבה, ולצערנו גם איבדנו ארבעה עובדים שנהרגו במהלך עבודתם, שלושה בעוטף ואחד בצפון. מתאריך 12 באוקטובר, לבקשת רשות החשמל, סיפקנו מיידית סולר לכלל היישובים בהם אספקת החשמל נפגעה וניזוקה בשל הירי. אין חיים ללא חשמל ולכן נרתמנו והתגייסנו לסייע לכל מי שנפגע, על מנת להחזיר להם את האור. הפעילות שלנו ממחישה שאנו נמצאים כל הזמן בשטח, גם תחת אש'.

תומר לוי מייסד ומנכ'ל 'אס או אס אנרגיה אקספרס': 'האתגר הגדול שלנו עם פרוץ המלחמה היה להגיע לכל יישוב, כשהנהגים שלנו מפלסים דרכם בין הגופות והמכוניות השרופות, בד בבד לספק סולר לא רק לגנרטורים ביישובים אלא גם לכוחות צה"ל. אצלנו החרום זו השגרה, מגיעים לאן שצריך ומתי שצריך'.

עמוס פרג'ון ראש האגף הכלכלי בתנועה הקיבוצית: 'עברו עלינו בקיבוצים ימים קשים, חוסר אמון בתפקוד המדינה ובזכות רשות החשמל, חברת החשמל וחברת אס או אס אנרגיה אקספרס ידענו שיש על מי לסמוך לפחות בתחום הזה. הוזרמו מעל מ- 112 אלף ליטר סולר ליישובים. נתתם לנו תחושה שיש מי שדואג לנו. תודה על כך'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...
*   104 שנים של התנדבות ותרומה לקהילה חוגג...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד עמית בכר בכנס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים