הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית יאנה דרום, חולות ומחלימות מסרטן שד. כתבה: רונית קיטאיצילום: יח'צ

האירוע השנה התקיים בסימן 'גיבורות בריבוע' וחיבר נשים אשר התמודדו בעבר עם סרטן שד ונפגעו גם במלחמה האחרונה. 'כתר' מובילה זה מספר שנים את מהלך 'הכסא הורוד' כתמיכה במאבק בסרטן השד , וגם תרמה עשרות כסאות ורודים לאירוע שלו העניקה את חסותה

פורסם ב: 16/05/2024 14:20

אודי שגיא מנכ'ל חברת 'כתר' עם יאנה דרום, יוזמת האירוע ובעלת המותג 'יאנה פאשן'. צילום: יח'צ
באירוע אשר מתקיים השנה בסימן 'גיבורות בריבוע' המתמודדות עם סוגי סרטן נשי , צעדו קארינה אנגל, מחלימה מסרטן השד, שחזרה עם שתי בנותיה משבי החמאס ושם נרצח בעלה. יאירה גוטמן, מחלימה מסרטן השד שביתה תמר נרצחה במסיבת הנובה, סיוון סקלי בן-זכרי, קצינת נפגעים המחלימה בעצמה מסרטן השחלה ונשאית BRCA1 אשר התנדבה למילואים לשרת בתפקידה וטיפלה במשפחות הנופלים, בארגון הלוויות שלהם וליווי המשפחות.

לאירוע תרמה חברת 'כתר' 400 כסאות ורודים שנמכרים בכל אוקטובר במהדורה מיוחדת כאשר ההכנסות ממכירתם עוברות לארגונים התומכים בנשים חולות ומחלימות מסרטן שד. כל זאת כחלק מהירתמותה הכללית לנושא המאבק בסרטן שד ולהעלאת המודעות לגילוי מוקדם, כל זאת תחת המסר 'שבי רגע – הרגע הזה עשוי להציל את חייך'.

בשנים האחרונות רתמה 'כתר' את המרחב הציבורי, הפרטי והעסקי להעלאת מודעות לסרטן שד ולעידוד נשים להיבדק מוקדם. בלב הפרויקטים שיוזמת כתר מספר שנים עומד הכסא הורוד, מהדורה מיוחדת של כסאות כתר, אשר מיוצרים ונמכרים אך ורק בחודש אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד. באמצעות פעולות כמיצבים במאות לוקיישנים עשרות אלפי נשים יצאו ונבדקו. גם באירוע זה ישבו המוזמנות על הכיסאות הוורודים , שיזכירו להן ללכת ולהיבדק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...
*   104 שנים של התנדבות ותרומה לקהילה חוגג...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד עמית בכר בכנס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים