גיא עזריאל מונה לכתב המדיני של ערוץ החדשות i24NEWS בעברית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יורי סקוירסקי

גיא עזריאל הוא כתב בכיר, פרשן מדיני ומגיש בערוץ בשפה האנגלית של i24NEWS. במשך שנות עבודתו הצליח להעלות עשרות חשיפות עיתונאיות. בעבר היה עיתונאי ב-CNN ובערוץ הגרמני RTL

פורסם ב: 12/05/2024 15:30

גיא עזריאל. צילום: יורי סקוירסקי
גיא עזריאל שנחשב לעיתונאי ותיק ומנוסה, הצטרף ל-i24NEWS בשנת 2017 ושימש כתב בכיר, פרשן מדיני ומגיש. טרם הצטרף ל-i24NEWS, שימש במשך קרוב לחמש שנים ככתב ועורך בדסק החדשות של CNN בירושלים וכן כעיתונאי בשלוחה הישראלית של ערוץ הטלוויזיה הגרמני, RTL.


בתפקידו הראשון בתקשורת היה עורך ומפיק ברדיו 103FM. במסגרת עבודתו ב-i24NEWS הצליח גיא עזריאל לחשוף עשרות סיפורים ולהביא הישגים עיתונאיים שזכו לתהודה בכלי תקשורת בארץ ובעולם. בין היתר, היה הראשון לחשוף את התנאים הסעודיים להסכם נורמליזציה עם ישראל ב-2022, את הפגישות של בכירים ישראלים עם שר החוץ של עומאן, ואת מתווה ההסכמות בין ישראל לקטאר לקראת מונדיאל 2022.


במקביל נמשכות כל העת ההכנות לקראת העלייה לאוויר של ערוץ החדשות i24NEW בעברית שהוא הערוץ הרביעי של רשת ערוצי החדשות המשדרים מישראל לעולם בשלושה אפיקים, שלוש שפות: אנגלית צרפתית וערבית. שורה של עיתונאים מובילים הצטרפו לערוץ החדשות, בהם מירי מיכאלי אשר תגיש את המהדורה המרכזית, העיתונאי והפרשן הבכיר צבי יחזקאלי, אורן וייגנפלד, נוה דרומי, ניב גלבוע, אורי קואל ועוד.

בין הכתבים שהצטרפו לנבחרת החדשות: דור כהן (צבאי), נדב אלימלך (פוליטי), עדי כהן (כלכלה), סיון סיסאי (תרבות), לי עייש (משטרה ופלילים), ספיר לוי (צרכנות), ארנולד נטייב (דרום), ינון שלום יתח (ירושלים, שטחים והתיישבות), נעמה קדוש (בריאות ורווחה), קובי דהן (דתות), יאנה סוריאדנה (ראש דסק החוץ), אואן אלתרמן (חוץ – אמריקה), סיריל עמר (חוץ – אירופה), ובנג'מין פטרובר שישמש כתב הערוץ בפריז.


גיא עזריאל מסר: 'אני נרגש וגאה להיות חלק מההתפתחות והצמיחה של רשת i24NEWS, מקום שהוא בית עבורי בשנים האחרונות. שמח שמעתה גם הציבור בישראל יוכל לצפות בשידורים המעולים שהצענו בעשור האחרון לצופים ברחבי העולם. אני מודה לפרנק מלול וישראל טויטו על האמון'.

ישראל טויטו מנהל i24NEWS בעברית: 'גיא עזריאל הוא עיתונאי ותיק ומנוסה שחשף סיפורים גדולים בארץ ובעולם והוא יוסיף מניסיונו העצום לערוץ החדשות i24NEWS בעברית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   יוסי יהושוע הפרשן הצבאי של ידיעות...
*   נפטרה פנינה בלייר ששמה מקושר אוטומטית...
*   קרקע בשדה דב נרשמה בטאבו לאחר שחלפו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים