'פלאפון' שהייתה הראשונה להשיק את שירות ה-eSIM בישראל תחל למכור מחשבים ניידים תומכי eSIM. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רמי זרנגר, יח'צ

חודשיים אחרי שהשיקה eSIM לסמארטפונים, פלאפון תחל למכור מחשבים ניידים מתוצרת Lenovo התומכים בטכנולוגיה זו. דרור בהט סמנכ'ל השיווק של 'פלאפון': 'לקוחות רבים בוחרים לאמץ את טכנולוגיית ה-eSIM'. יתרונות שעושים את החיים לקלים יותר ואפשרות להתחבר לאינטרנט גם בהעדר חיבור ל-WI-FI

פורסם ב: 08/05/2024 13:10

דרור בהט סמנכ'ל השיווק של 'פלאפון. צילום: רמי זרנגר
לאחר שהייתה הראשונה להשיק את טכנולוגיית ה-eSIM לסמארטפונים בישראל, חברת 'פלאפון' תחל למכור מחשבים מתוצרתLenovo תומכי eSIM ובכך בעצם תציע שירות של All in One : אפשרות לרכישה גם של המחשב וגם של השירות הסלולרי מאותה החברה. המחשבים מתוצרת Lenovo כוללים מסך 15.6 אינץ', מעבד של אינטל, מצלמת AI לשיחות וידאו משופרות ודיכוי רעשים חיצונים ומערכת הפעלה של Microsoft 11 ויימכר ב-5,499 ש'ח.

המהלך של מכירת המחשבים תומכי eSIM מצטרף להשקת טכנולוגיית ה-eSIM בישראל לפני כחודשיים, מהלך שהנגיש לציבור את אפשרות הבחירה בספק הסלולר והפך את חווית השימוש לנוחה וקלה יותר. השימוש ב- eSIMהוא ללא עלות ומתאים למכשירים תומכי טכנולוגיית eSIM ביניהם דגמי האייפון - החל מאייפון 11, הגלקסי - החל מ-S20 וה-FLIP -החל מה-FLIP 3.

eSIM (Embedded Sim) הוא הדור החדש של כרטיסי ה'סים'. מדובר בטכנולוגיה חדשנית של צ'יפ חכם אוניברסלי מובנה במכשיר המאפשר להתחבר למפעיל הסלולרי ללא צורך בהכנסת כרטיס 'סים' פיזי. בין יתרונות השימוש בטכנולוגיית -ה eSIM: נוחות וחסכון בזמן כיוון שהטכנולוגיה כבר מוטמעת במכשיר וניתן להתחבר וירטואלית מרחוק למפעיל הסלולרי,מה שאפשר הפעלה קלה ונוחה באמצעות סריקת קוד QR.

לדברי דרור בהט סמנכ'ל השיווק של 'פלאפון': 'אנחנו רואים כי לקוחות רבים בוחרים לאמץ את טכנולוגיית ה-eSIM ושמחים לתת את האפשרות הזו גם במחשבים ניידים ולהיות חלוצים גם בתחום הזה. השימוש ב-eSIM דרך המחשב יאפשר למשתמשים להתחבר לאינטרנט גם בהיעדר חיבור ל-Wi-Fi או רשת זמינה וכן מייתר את הצורך לרכוש כרטיס SIM פיזי או לחכות לשליח'.
מחשב LANOVO .צילום: לנובו

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'סנו' השיקה את מרכך הכביסה 'סנו...
*   חברת 'עוף הגליל' נכנסת לראשונה לתחום...
*   חדש על המדף מבית 'סבון מיכל' :מסכת פילינג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים