ברכות לאבי אשכנזי שמונה לתפקיד הכתב הצבאי של 'מעריב'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

בין השנים 2014-2019 שימש אבי אשכנזי ככתב בכיר לענייני משטרה ופלילים באתר 'וואלה', ובמקביל כפרשן קבוע בטלוויזיה וברדיו. בשנים האחרונות היה דובר החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון

פורסם ב: 30/04/2024 15:53

כתב מעריב' אבי אשכנזי. צילום: יח'צ
העיתונאי אבי אשכנזי יצטרף לצוות הכתבים והכותבים המתרחב וייסקר את כלל תחומי הביטחון והצבא בפלטפורמות השונות של 'מעריב', בפרינט ובדיגיטל.

את דרכו בעולם התקשורת החל אבי אשכנזי בשנות ה-90 וזה היה לא פחות ולא יותר מאשר בעיתון אליו הוא שב בימים אלה, וכוונתי ל'מעריב'. בתחילה הוא שימש ככתב בלבנון ובגבול הצפון, ובהמשך עבד ככתב תחבורה ופלילים. במשך 11 שנים הוא מילא תפקיד כראש דסק הפלילים של 'מעריב', וכן ככתב של סוכנות הידיעות האמריקנית AP. אבי אשכנזי הוא בעל תואר שני במזרח תיכון (אוניברסיטת תל אביב) ומשרת באופן רציף במילואים

אבי אשכנזי : 'אני שמח לחזור 'הביתה' לעיתון 'מעריב' ומודה על האמון שניתן לי לשמש בתפקיד הכתב הצבאי בתקופה כל כך מאתגרת'.

גולן בר יוסף עורך 'מעריב': 'הצטרפותו של אבי אשכנזי היא מהלך משמעותי בנקודת זמן קריטית לחברה בישראל בכלל ול'מעריב' בפרט. אנו נמצאים בעיצומה של מלחמה ארוכה וקשה, ו'מעריב' שם לעצמו למטרה לסקר בהרחבה, באופן פטריוטי אך ללא הנחות, את התחום הביטחוני על שלל היבטיו. נעניק פה ואוזן קשבת לחיילים בשטח ונסקר מקרוב את החלטות הקצינים הבכירים, למען קהל קוראינו ההולך וגדל".

רם לירן ראש מערכת החדשות: 'אנחנו שמחים על הצטרפותו של אבי אשכנזי לצוות המצוין והצומח של 'מעריב'. בימים אלה, שבהם כל העם צבא וכל הארץ חזית, מעריב מגדיל ומרחיב את הסיקור שלו בתחום הביטחוני מתוך אמונה שלציבור הישראלי מגיעה תקשורת הוגנת ומעמיקה, שגאה במדינה ובלוחמים שלנו ולא חוששת לבקר ולחשוף את הטעון שיפור, למען כלל הקוראים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   חברת רפאל העניקה לתלמידות ותלמידי...
*   פרופ' עודד בז'ה, פרופ' בני פודבילביץ'...
*   פצוע אנוש ופצוע קשה בפיגוע דקירה בקניון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים