ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול בטקס הרמת כוסית לחג שהתקיים במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ניר קופלר

ככל המברכים, ציינו בדבריהם את חיילי צה'ל הנלחמים בגזרות השונות, תקוותם להחלמתם של הפצועים. הם הביעו את השתתפותם בצערן של המשפחות השכולות ותקוותם להשבתם הביתה במהרה של החטופות והחטופים

פורסם ב: 19/04/2024 06:10

צילום: ניר קופלר
ראש העיר חיפה יונה יהב הביע את הערכתו להנהלת המרכז הרפואי בראשותו של ד'ר אוהד הוכמן, ולעובדיו על עבודתם והישגיהם.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן, ציין בדבריו את החשיבות הרבה שהוא רואה בהכרת התודה כפי שבאה לידי ביטוי במערך השיקום היחיד מסוגו בחיפה והצפון לפצועי צה"ל הפועל במרכז הרפואי שטיפל ומטפל גם בימים אלה בחיילים שנפצעו בעת פעילות מבצעית במהלך מלחמת חרבות ברזל בעזה ובגזרות השונות. "כאשר החיילים מודים לנו על הטיפול, אני משיב להם -.התודה, מגיעה לכם. בזכותכם, אנחנו כאן'.

ד'ר הוכמן ציין לשבח את עובדי מחלקת המשק והיחידה למניעת זיהומים במרכז הרפואי על כך שהמרכז הרפואי 'בני ציון' דורג זו השנה הרביעית ברציפות על ידי משרד הבריאות במקום הראשון בארץ מבין בתי החולים הבינוניים בקטגוריה הנקי ביותר מזיהומים.

מנהל מחלקת המשק אלכס שרייבר ומנהלת היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות ד'ר מירית הרשמן - סרפוב קיבלו את תעודות ההצטיינות. בנוסף, הודה ד'ר אוהד הוכמן למנהלת מערך המעבדות ד'ר קלרה הניג שנבחרה כאישה מובילה ומשפיעה על ידי חטיבת בתי החולים במשרד הבריאות.

מנכ"ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן , סיכם את דבריו בתודה לעובדי כלל הסקטורים במרכז הרפואי על עבודתם המסורה.

מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי אילנה פטרפרוינד , ציינה לשבח בדבריה את פעילות מערך האחים והאחיות בימי המלחמה ובשע"ח ואת מסירותם ועבודתם.

יו'ר ועד עובדי המרכז הרפואי דני גלנטר , שנבחר השבוע לקדנציה שנייה, הודה בדבריו לעובדים ואמר, כי; "למרות שאנחנו נמצאים בפתחו של החג ולנוכח המלחמה, קשה לשמוח".

סגנית יו"ר ארגון עובדי עיריית חיפה ויו"ר ועד האקדמאים יפית ברמן , הודתה בדבריה לעובדי המרכז הרפואי על עבודתם.

הנחתה את הטקס קרן כבירי עוזרת מנכ'ל המרכז הרפואי.

(גדי נס)
צילום: ניר קופלר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השר וסרלאוף ביקר במרכז הרפואי לגליל:...
*   יום עיון ארצי וייחודי של החברה לכירורגית...
*   'זה פשוט נס, אתם הצלתם לי את החיים'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים