'בזק' השיקה את הדור הבא של האינטרנט,לראשונה בישראל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: נירי גתמון

טלי פולג סמנכ'לית השיווק של 'בזק' על Wi-Fi 7: האינטרנט האלחוטי המהיר בעולם .בזק היא ספקית האינטרנט הראשונה בישראל ובין הראשונות בעולם שמשיקה נתב בתקן ה-Wi-Fi 7. מה היתרונות הנוספים?

פורסם ב: 15/04/2024 11:10

טלי פולג סמנכ'לית שיווק וחדשנות ב'בזק'. צילום: נירי גתמון
טלי פולג סמנכ'לית השיווק של 'בזק' על Wi-Fi 7:' האינטרנט האלחוטי המהיר בעולם .בזק היא ספקית האינטרנט הראשונה בישראל ובין הראשונות בעולם שמשיקה נתב בתקן ה-Wi-Fi 7 . בזק משיקה בנוסף קצב של 5 גיגה ונתב חדשני Be Multi Fiber. הדרישה לקצבי אינטרנט גבוהים מתעצמת כשעוד ועוד מכשירים מחוברים לרשת ה-Wi-Fi הביתית. ה-Wi-Fi 7 של 'בזק' מציעה לראשונה מהירות גבוהה משמעותית וגלישה יציבה'.

חברת 'בזק' משיקה לראשונה בישראל נתב חדשני התומך בתקן Wi-Fi 7 המתקדם בעולם. 'בזק' היא בין החברות הראשונות בעולם שמשיקות את הדור הבא של ה-Wi-Fi, המספק קצב הגבוה פי-3 ואף יותר מהקצבים הקיימים היום בשוק. בזק היא החלוצה להשיק בישראל את התקן המתקדם בעולם, והיחידה בארץ שמספקת פתרון מלא, הכולל נתב Wi-Fi.

השקת ה-Wi-Fi המתקדם ביותר שקיים בעולם מתבססת על הנתב החדשני Be Multi Fiber שבזק משיקה היום. נתב זה מספק בנוסף לאינטרנט האלחוטי אפשרות לחיבור קווי בקצב של עד 5 גיגה. במסגרת פיילוט שערכה החברה, הנתב הותקן בעשרות בתים. ה-7 Wi-Fi מסוגל לתמוך בחיבור יציב של עד כ-300 מכשירים בו זמנית, לספק חוויית גלישה, גיימינג וסטרימינג מצוינת. הנתב כולל הגנת סייבר מובנית מפני מתקפות DdoS , Anti Phishing, ו-Anti Bot.

עלות הנתב החדש עומדת על 39.90 ש'ח לחודש, והחיבור לקצב 5 גיגה הוא 199 ש'ח לחודש. בנוסף לכך פתחה 'בזק' ב הרשמה מוקדמת במסגרתה 100 הראשונים שיצטרפו לחבילה ייהנו מנתב לשנה חינם.

הנתב תומך בתדרים 2.4Ghz 4x4, 5Ghz 4x4, 6Ghz 4x4 והוא בעל MLO – Multi Link operation, המאפשר לו לפעול על מספר תדרי Wi-Fi בו זמנית. בנוסף, הוא בעל רוחב פס של תעבורת נתונים 320MHz בתדר ה- 6Ghz לקצבים גבוהים במיוחד על גבי הרשת האלחוטית. הנתב מתבסס על ערכת השבבים המתקדמת ביותר בעולם של Broadcom מדגם BCM68880, בעל חיבור רשת קווית 10Gb לקצבים גבוהים, ועוד 4 חיבורי רשת קווית 1Gb.

הנתב החדש עוצב בישראל וממשיך את הקו של נתבי ה-Be שהופכים אותו לפריט דקורטיבי. הוא הנתב הראשון של בזק המעוצב בצבע שחור עם עץ.

סמנכ'לית השיווק של 'בזק' טלי פולג מסרה בעקבות ההשקה: 'ה-WiFi 7 הוא דלת כניסה לעולם חדש, המרחיב את אפשרויות השימוש באינטרנט הביתי. דווקא היום, כאשר 'בזק' כבר ביססה את מעמדה כרשת הסיבים המובילה בישראל, חשוב לנו להביא את בשורת הדור הבא של ה-wifi כשהיא בשלה ולהנגיש ללקוחות שלנו את טכנולוגיות העתיד. אנו צפויים לראות בעתיד הקרוב את המכשירים השונים תומכים בקצבים גבוהים וב-Wi-Fi 7 והאחריות של בזק להיערך כבר היום לצרכים ההולכים וגוברים של הלקוחות'.

השוואה בין נתב ה-Be Fiber לנתב ה- Be Multi Fiber
Be Fiber Be Multi Fiber
תשתית סיבים G.Pon סיבים XGS-PON
קצב הורדה מקסימלי נתמך
*כפוף לתנאי החבילה עד 2.5Gb עד 10Gb
תקן WiFi WiFi 6 WiFi 7
תדרים אלחוטיים 2.4Ghz 3X3
5Ghz 4X4 2.4Ghz 4X4
5Ghz 4X4
6Ghz 4X4 (320Hz)
Cyber Active inside ✓ ✓
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'שווארמה אל אייל' נפתחה בשדרות הנשיא...
*   אביבי מטבחים, מותג המטבחים המוביל...
*   לקראת חג שבועות 2024 הקימה 'תנובה' קו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים