פרופ' אבי שמחון יו'ר ועדת ההיגוי של התוכנית האסטרטגית לפיתוח מפרץ חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מנהלת לפיתוח מפרץ חיפה

פרופ' אבי שמחון : 'במלחמה יסגרו את בז'ן. המלחמה חידדה את הצורך הדחוף והמיידי בסגירת בז'ן, ומי שאומר אחרת מקבל כסף בשביל להגיד זאת'

פורסם ב: 10/04/2024 17:47

היו 200 משתתפים ביניהם ראשי רשויות ת מאזור חיפה והקריות, נציגי משרדי הממשלה, התאחדות התעשיינים, נציגי החברה האזרחית ועוד התקיים היום (יום רביעי) כנס השותפים של המנהלת לפיתוח מפרץ חיפה במשרד ראש הממשלה במהלכו הוצגו החזון של מפרץ חיפה החדש ואבני הדרך המרכזיות ביישום התוכנית.

פרופ' אבי שמחון יו'ר ועדת ההיגוי של התוכנית האסטרטגית לפיתוח מפרץ חיפה וראש המועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה סקר בדבריו את אבני הדרך המרכזיות בעשור האחרון עד להחלטת הממשלה לפיתוח מפרץ חיפה ופינוי התעשייה הפטרוכימית.הוא ציין כי המלחמה הנוכחית חידדה את החשיבות בסגירת בז'ן באופן מידי, ושכל מי שטוען אחרת מקבל כסף בשביל כך, כמו כן האיצה המלחמה את התוכניות להקמת מאגרים תת קרקעיים לצורך אחסון תזקיקים בהם יעשה שימוש בשגרה ובחירום.

פרופ' שמחון הוסיף כי לאזור מפרץ חיפה עתיד גדול, ושהמטרופולין שיקום בעתיד יהווה משקל נגד לגוש דן בכל הקשור למגורים, מסחר וכלכלה.
פרופ' אבי שמחון. צילום: מנהלת לפיתוח מפרץ חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הסוס הטרויאני של החלילן מהמלין. כתבה:...
*   נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עו'ד...
*   אתמול נערך אירוע חגיגי לרגל השקת אשכול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים