ראש העיר חיפה יונה יהב לתושבי העיר: 'התקינו טלפונים קוויים בבתיכם'

בדברים אלה פנה ראש העיר חיפה יונה יהב לתושבי העיר בפתח ישיבת המועצה שנערכה הערב. לדבריו על כולם להיערך לחודשים הקרובים שעשויים להיות מאתגרים ועל כן קיימת חשיבות רבה להחזרת קווי הטלפון הביתיים

פורסם ב: 07/04/2024 19:11

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
הכוונה לקווי טלפון במיוחד בחדרי הממ'ד ובמקלטים כי מדובר בצעד חיוני להיערכות למצבי חירום, אשר כתוצאה מהם עלולות רשתות הסלולר לקרוס ולהפסיק לתפקד.


ראש העיר חיפה יונה יהב התייחס לחוסר הסדר הקיים כיום בנושא החניות בשטחים הציבוריים בעיר והדגיש, כי בעלי רכבים רבים מחנים את רכביהם בצדי דרכים ראשיות בצפיפות רבה, אשר לסכן את התושבים בשעת אירועי חירום ולמנוע מעבר של רכבי חירום והצלה.

בנוסף, עלולים כלי הרכב לחסום את נתיבי התנועה במקרים בהם ייווצר צורך לפינוי המוני של שכונות, כפי שאירע בשריפה הגדולה שהתרחשה בעיר בשנת 2016.

בנושא זה הוסיף יהב, כי במידה ותושבים לא ייענו לבקשה, תיאלץ העירייה לנקוט בצעדי פיקוח וזאת על מנת להבטיח את ביטחונם ובטיחותם של התושבים. בהמשך התייחס ראש העיר בדבריו לסכנה הקיימת בשכונות הכלואות, להן יציאה וכניסה אחת בלבד ואמר כי העירייה תפעל לגיוס הכספים הנדרשים לסלילת כבישי גישה נוספים שיאפשרו כניסה ויציאה נוספת משכונות העיר.

(גיל מלר)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   בשורה לתושבי חיפה - המוקד הטלפוני...
*   עו'ד סיימון (שמעון) דיין החיפאי עדיין...
*   הסתיים שיקום מקיף בקומת הכניסה לבניין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים