לי לוי הגיעה לביקור בישראל וישר משדה התעופה נסעה לסט הצילומים לקמפיין מותג טיפוח השיער Bollyjon.כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

לי לוי שהגיעה מדנמרק שם נולדה, תוביל את קמפיין קיץ 2024. היא הצטלמה לצורך זה במלון 'קרלטון' תל אביב. חוץ מזה היא מצטלמת לסרטי קולנוע וגם מבוקשת כדוגמנית בקמפינים של מעצבי אופנה בינלאומיים. איזו הצהרות אישיות השמיעה והפתיעה?

פורסם ב: 26/03/2024 15:14

לי לוי ועודד נעים בעלים של מותג השיער bollyjon. צילום: אור גפן
בוליג׳ון הוא מותג מקצועי לטיפוח השיער עם סדרת מוצרים חדשה ומהפכנית המבוססים על תאי גזע צמחיים המסייעים במניעת נשירה, מעודדים צמיחת שיער ותורמים לאיזון הקרקפת.

לי לוימשתתפת בפרויקטים רבים, ביניהם סרט הקולנוע 'חגיגה סיציליאנית' בו כיכבה בתפקיד הראשי ובימים אלה מצטלמת לשני סרטים נוספים. במקביל, היא גם דוגמנית מבוקשת בקמפיינים של מעצבי אופנה בינלאומיים

לאחר זמן רב בו לא ביקרה בישראל היא מודה בגעגועים עזים לארץ. 'אני אוהבת את ההרגשה של להיות 'על הקו' בין ישראל לדנמרק, אבל ישראל תמיד תהיה הבית מספר 1 שלי כי אני מרגישה את האנשים בארץ. אני מרגישה שאני חלק מהעם וזו המדינה שלי. ה-7. אוקטובר השפיע על כולנו מאוד ואני חשתי עצוב ודיכאון עמוק. עד כמה שאני מאושרת לחזור לפה עכשיו, זה לא אותו הדבר. וזה לעולם לא יהיה אותו דבר, אבל אני גם רואה, שאנחנו, כיהודים הפכנו אפילו ליותר חזקים ומאוחדים מאי פעם, וזה טיפה של אור בתוך כל החושך הזה'.

לוי מתארת גילויי אנטישמיות חריגים בימים אלה באירופה, והיא מצאה את עצמה מתמודדת עם התקפות רבות ברשתות החברתיות שאפילו גרמו לה לסגור את הפרופיל שלה לזרים. 'אחרי ה-7 באוקטובר התחלתי לפחד מאוד. התחלתי להיות פארנואידית ואני גם מדמיינת דברים. זה גם בגלל שאני מקבלת הרבה איומים כי אנשים חושבים שאני מפיצה שקרים, אבל אני רק אומרת את האמת של ישראל ומה שעובר עלינו. מה שקורה כאן זה עצוב מאוד ואנחנו חייבים להחזיר את החטופים הביתה מהר.אני יהודיה גאה מאוד, ואני חושבת שהכוח שיש לנו עכשיו כאנשים הוא שיש לנו אחד את השני. בישראל אני לא פוחדת כמו שאני פוחדת בחו'ל'.

חייה האישיים של לוי קיבלו תפנית מרגשת בשנה האחרונה. והיא מספרת: 'אני יוצאת עם מישהו עכשיו וזה די טרי ואני באמת מאוהבת ומאושרת. אני גם בטוחה ב-100% שזה הגבר שאהיה איתו לנצח, כלומר נישואין וילדים', הצהירה.

הבמאי המפורסם סיימון ווסט, אשר ביים שוברי קופות וביניהם ״קונאייר״, ״לארה קרופט״, ״הבלתי משוחדים״ ועוד, עובד בתקופה זו על הפקה עתירת תקציב בסגנון ״הגלדיאטור״, לי לוי תשחק לצד שחקן הוליוודי איי-ליסט שאסור לחשוף כרגע (ראסל קרואו או ג׳וני דפ) וזה יהיה סרט שמספר את סיפורו של עבד שזוכה בחירותו בערב הסעודית במאה השישית לספירה.לא היתה עדיין הכרזה רשמית.
צילום: אור גפן

לי לוי. צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'סנו' השיקה את מרכך הכביסה 'סנו...
*   חברת 'עוף הגליל' נכנסת לראשונה לתחום...
*   חדש על המדף מבית 'סבון מיכל' :מסכת פילינג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים