יניב כהן (48) מונה כדימותן הראשי של בית חולים 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

יניב כהן אחראי על למעלה ממיליון בדיקות דימות בשנה. הוא בעל תואר שני במנהל מערכות בריאות. מסור למטופלים ובשעות הפנאי הוא שר ומנגן בגיטרה

פורסם ב: 26/03/2024 14:06

יניב כהן דימותן ראשי של בי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
יניב כהן תושב נהריה, נשוי לנעמה, יועצת חינוכית ואבא לרוני, הלל ולאורי הקטו שנולד במזל טוב ב'כרמל' לפני חודשיים. 24 שנים ברציפות הוא עובד במכון הדימות והרנטגן של בי'ח 'כרמל' וכל מי שנזדקק לשירותים אלה זוכר אותו ואת החיוך שלו. הוא הגיע ל'כרמל' בשנת 1988 כסטודנט לרנטגנאות, סיים את לימודי הדימות שלו בביה'ס לדימות ב'קפלן' ומאז ועד היום הוא עובד לטובת המטופלים ומכון הדימות במסירות ובאהבה גדולה.


יניב כהן, רנטגנאי מוסמך, הוא בוגר תואר ראשון במסלול רנטגנאות והדמיה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל מערכות בריאות. בתפקידו האחרון שימש יניב כמ'מ דימותן רפואי ראשי ב'כרמל' והיה אחראי על הובלת תהליכים במכון, ניהול ממשקים, ביצוע בקרות ועוד.

עם כניסתו לתפקיד החדש אמר :'אני מאמין באיכות ומקצועיות בלתי מתפשרת, בשקיפות, באמינות וביחסי אנוש טובים בין כל הצוותים'.

במסגרת תפקידו כדימותן הראשי של בית החולים יניב כהן יהיה אחראי על ניהול מלא של עובדי מכון הדימות בכל היחידות שלו , בצילומי הרנטגן והאולטרסאונד, CT, MRI,בחדרי הצנתורים וcחדרי הניתוח ביחידה לרדיולוגיה פולשנית ועוד, תוך ניהול מתקדם ומרובה משימות 24/7 .

'אני אוהב לטפל בחולים והקשר האישי למטופלים וכמובן גם לעובדים חשוב לי מאוד. 'כרמל זו משפחה והצוות מגובש ומלוכד. למרות שאנחנו מגיעים ממגזרים שונים יש אצלנו אוירה נעימה וכיף לכולם להגיע לעבודה. אני מביא איתי לתפקיד אהבה גדולה למקצוע הדימות הרבה ניסיון ואני רוצה להעביר לצוות שלי את הזכות לטיפול ועזרה לחולים תוך עזרה בתהליך הריפוי', אומר יניב.

במכון הדימות ב'כרמל' עובדים 40 דימותנים מסורים ומקצוענים והוא עומד בשורה הראשונה עם כל מכוני הדימות הגדולים בארץ. המכון מקבל ומטמיע את הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי לעמוד בצרכים וביעדים של 'בית חולים – על'

דורי בז'רנו המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים בירך את יניב עם כניסתו לתפקיד : 'יניב עובד בבית החולים שנים רבות וביצע בהצלחה רבה מגוון תפקידים בתחום הדימות. הרמה המקצועית הגבוהה, בשילוב יחסי האנוש המצוינים של יניב יבטיחו את הצלחתו בתפקיד. עם ניסיונו הרב והתמחותו רבת השנים בתחום הדימות, יניב ישתלב ויתרום רבות לתהליכי ההתעצמות הטכנולוגית המתקיימים בימים אלו בבית החולים הכוללים פתיחת מכון MRI, פתיחת מכון PET CT , החלפת מכשיר רנטגן, החלפת מכשיר אנגיו, הקמת חדר צנתורים שלישי ועוד. אני מאחל לו הצלחה רבה'.
יניב כהן ודורי בז'רנו. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...
*   בי'ח 'כרמל' - מרכז על לצנתורים מורכבים...
*   לראשנה בבי'ח 'כרמל' תתקיים קבוצת תמיכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים