בשבוע שעבר התקיים טקס חגיגי ומרגש במרפאת 'כללית' מרבך שבקריית חיים, לכבוד יום ההולדת ה-100 של פלטיאל פרלמוטר. צילום: דוברות 'כללית'

פלטיאל פרלמוטר מטופל ותיק ואהוב של המרפאה נהנה לגלות כי צוות המרפאה ערך עבורו אירוע חגיגי בהשתתפות בני משפחתו, על מנת לציין את אבן הדרך המכובדת שעבר מאז היה בטיפול מרפאה זו

פורסם ב: 25/03/2024 11:36

חגגו את יום הולדתו ה- 100 במרפאת 'מרבך' של 'כללית' ביחד עם האחות קרן שמש וד'ר מרים קלפה. צילום: דוברות 'כללית'
פלטיאל פרלמוטר כיום תושב דיור מוגן בקריית ים, נולד בשנת 1924 והתגורר בקריית חיים שנים רבות. לאורך חייו הארוכים והמרשימים, נהנה מבריאות טובה וקיבל טיפול מסור ומקצועי מצוות המרפאה. לרגל יום ההולדת המיוחד, צוות מרפאת מרבך של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי, הזמין אותו ואת בני משפחתו, לחגיגה מרגשת במרפאה. הם עיטרו את החדר בפרחים ובלונים, הכינו עבורו עוגה, ברכות וריקודים.


האחות קרן לוי שמש וד'ר מרים קלפה רופאת המשפחה בירכו את פלטיאל ושיבחו את האופטימיות שלו ושמחת החיים, החיוניות, חוש ההומור והרוח הצעירה: 'אנחנו אוהבים מאוד את פלטיאל ושמחים על הקשר המיוחד שיש לנו איתו לאורך שנים כה רבות, הוא מהווה השראה עבורנו ואנו מאחלים לו עוד שנים רבות של בריאות ואושר'.

פלטיאל נרגש מהמחווה המיוחדת, הודה לצוות המרפאה על הטיפול המסור ועל החגיגה המרגשת: 'אני מטופל ב'כללית' משנת 1947 ואני רוצה להגיד לכם תודה רבה על החגיגה המרגשת, זה באמת לא ברור מאליו. אני מודה על היחס החם והמקצועי שאני מקבל כאן לאורך השנים, ועל כך שזכיתי לחגוג את יום ההולדת המיוחד הזה יחד איתכם'.


סיפורו של פלטיאל פרלמוטר הוא עדות מרגשת לחשיבות הקשר הייחודי בין המטופלים לצוות רפואי. צוות מרפאת כללית מרבך איחל לו עוד שנים רבות של בריאות ואושר.

(טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...
*   ח'כ יסמין סאקס פרידמן ('יש עתיד'), ביקרה...
*   צעד אחר צעד: המדריך המלא בדרך לחירות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים