ביום המודעות הבינלאומי לאנשים עם תסמונת דאון שצויין בסוף השבוע, הזדמנות להכיר את לארי אברמובסקי קריית אתא. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלווין

אנשים עם תסמונת דאון וביניהם לארי אברמובסקי בן 21 מקריית אתא, המשתתף בתוכנית 'תעסוקה נתמכת' של עמותת 'אלווין ישראל' , בפיקוח משרד הרווחה והביטחון החברתי והרשויות המקומיות

פורסם ב: 24/03/2024 11:15

לארי אברמובסקי ביום המודעות הבינלאומי לתיסמונת דאון. צילום: אלווין ישראל
הם מסייעית לאנשים עם מוגבלות לרכוש כישורי עבודה מגוונים, לצד תמיכות והכשרות ובסיוע במציאת עבודה וליווי. לאחר שנכנס לתוכנית ועבר תוכנית אישית מותאמת, השתלב לארי בסניף 'אייס' חוצות המפרץ. לארי עובד 5 ימים בשבוע כמוכרן, בעל מוטיבציה גבוהה לעבודה, התחבב מיד על צוות העובדים והפך להיות חלק בלתי נפרד מהם.

אלה סורקין מנהלת סניף ACE : שמחנו שלארי השתלב אצלנו ומבצע את משימותיו בצורה טובה מאד ובמוטיבציה גבוהה. הוא מגיע מידי בוקר עם חיוך ענק על השפתיים ומדביק בו את כל העובדים. אנחנו ב'אייס' רואים חשיבות גדולה בהשתלבות תעסוקתית של אנשים עם מוגבלות ומתן הזדמנויות שוות. הערך הוא כפול, גם לעובד שמקבל הזדמנות כאחד האדם וגם לשאר העובדים שמקבלים אותו בהכלה ובאהבה. אני קוראת למעסיקים לשלב בשרותיהם עובדים עם מוגבלות וכך ניצור חברה טובה יותר'.

לארי אברמובסקי:'אני אוהב את החיים, אוהב להשקיע בספורט והולך הרבה לחדר כושר. כמעט כל יום אני שם, זה עושה לי הרגשה טובה ואני מרגיש מצויין. המון זמן רציתי להשתלב בעבודה ועכשיו כשאני מוכן לכך אני בא עם המון מוטיבציה ורצון להוכיח את עצמי ולהראות שאני יכול לעבוד כמו כולם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   כיצד חזרו חיי החברה לנערה חיפאית בת...
*   איך בונים קהילה של מטופלים? עם יוצרי...
*   לראשונה בישראל: שימוש בבלון חדשני...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים