למען יתומי המלחמה: מהלך גיוס התרומות הגדול בישראל הושק הבוקר. מודי כידון, קבוצת פוקס, קבוצת שופרסל, קבוצת בריל ועוד. כתבה: רונית קיטאי

הבוקר (ד') קרן עטופים באהבה (ICF) בשיתוף ארגון אלמנות ויתומי צה'ל ישיקו את קמפיין הגיוס הגדול בישראל, החל מה-15.03 ועד ל-14.05, ויעניקו אפשרות לכל אזרח ואזרחית המדינה לעטוף את היתומים והיתומות באהבה וברוחב לב, ולתרום בכל קניה ברשתות המובילות עשרה שקלים בקו הקופה

פורסם ב: 13/03/2024 18:16

הבוקר (ד') קרן עטופים באהבה (ICF) בשיתוף ארגון אלמנות ויתומי צה'ל ישיקו את קמפיין הגיוס הגדול בישראל, החל מה-15.03 ועד ל-14.05, ויעניקו אפשרות לכל אזרח ואזרחית המדינה לעטוף את היתומים והיתומות באהבה וברוחב לב, ולתרום בכל קניה ברשתות המובילות עשרה שקלים בקו הקופה. עד כה, הצטרפו למהלך למעלה מ- 100 רשתות וחנויות מובילות במשק הישראלי.


לדברי מודי כידון, ממייסדי קרן עטופים באהבה (ICF) ומיוזמי המהלך: 'מרגש לראות את ההירתמות הגורפת של החברות במשק הישראלי למען היתומים, כולי תקווה כי נוכל להעניק לילדים עתיד טוב יותר'.


ה-7.10 זיעזע את החברה הישראלית כולה, ובמלחמת 'חרבות ברזל' נותרו למעלה מ-900 ילדים יתומים מהוריהם. לראשונה בישראל, עשרות חברות מובילות במשק נרתמו למהלך גיוס התרומות הגדול למען יתומי המלחמה של קרן עטופים באהבה (ICF) וארגון אלמנות ויתומי צה'ל, ולמשך חודשיים ניתן יהיה לתרום בקו הקופה 10 ש'ח למענם. בין החברות שנרתמו למהלך: קבוצת פוקס, קבוצת שופרסל, קבוצת בריל, וחברות נוספות.


קרן עטופים באהבה (ICF), קרן חברתית ופילנתרופית שהוקמה על ידי בכירים מעולם התעשייה ובכירי ההייטק הישראלי וכל מטרתה היא תמיכה ביתומי המלחמה על מנת שיגדלו ויהיו לאזרחים בוגרים, עצמאיים ומצליחים בחברה הישראלית.

ארגון אלמנות ויתומי צה"ל הוקם בשנת 1991 ופועל מתוקף חוק משפחות חיילים שנספו במערכה תש"י-1950, במטרה לחזק ולהעצים את האלמנות והיתומים, אשר שילמו את המחיר היקר מכל. הארגון מקיים מפעלים ופעילויות לאורך השנה, מייצג את האלמנות והיתומים למול בית המחוקקים והציבור הרחב, מספק תמיכה רגשית, חברתית, כלכלית, או כל תמיכה נחוצה אחרת.

מודי כידון מייסד הקרן ובעלים משותף של קבוצת 'גיתם': 'אנו מייסדי 'קרן עטופים באהבה', החלטנו להיות למשפחה עבור יתומי ויתומות השבעה באוקטובר, לדאוג לכל צרכיהם, גם היכן שהמדינה כבר לא תסייע, ולהבטיח להם עתיד עצמאי ומצליח במדינת ישראל. מרגש לראות את ההירתמות של החברות השונות במשק הישראלי למען יתומי המלחמה ואני בטוח כי כל ישראלי וישראלית ירצה לקחת חלק ממערך הסיוע הזה על מנת לדאוג לילדים הללו לעתיד טוב יותר. יעדי הגיוס שלנו שאפתניים, אך אנו בטוחים שבעזרת ליבו של עם ישראל נצליח לעמוד בהם'.


תמי שלח יו'ר ארגון אלמנות ויתומי צה'ל: 'לצערנו, הצטרפו לארגוננו כמות אדירה של מעל 500 יתומות ויתומים חדשים בגילאים שונים אשר עולמם חרב עליהם החל מה 7 באוקטובר. המלחמה עדיין נמשכת, ולצערי, מצטרפים אלינו מידי יום עוד ועוד משפחות. אני בטוחה שבעזרת תרומת הציבור והלב הרחב של העם הנהדר שלנו, נוכל למנף את הפעילויות הרבות למען היתומים, להקל עליהם ולו במעט, להיות להם לבית ולהעניק להם תמיכה ארוכת שנים וללוות אותם לאורך כל הדרך'.


שלומי נחומסון מנכ'ל ארגון אלמנות ויתומי צה"ל: 'ארגון אלמנות ויתומי צה"ל מלווה כבר מעל 30 שנה את המשפחות השכולות של צה'"ל וכל כוחות הביטחון. אנו עומדים לצד המשפחות 365 ימים בשנה, בכל שנה, וגם בעת הקשה והמורכבת הזו, אנו פועלים לסייע ולתמוך בכל מה שנדרש. היום גם אנחנו מרגישים שאיננו לבד. מרגש ומשמח לראות את ההיתרתמות של למעלה מ-100 חברות במשק הישראלי חמען המטרה הזו באמצעות קמפיין קו קופות שמתחיל היום.

תמיכתן מגלמת את רוח האחדות שמגדירה את האומה שלנו, יחד נבטיח שאף אלמנה או יתום לא ירגישו לבד לאורך הדרך. אנו מזמינים כל אזרח בישראל להצטרף אלינו ולעמוד לצד האלמנות והיתומים ששלמו את המחיר היקר מכל, לעטוף אותם ולתמוך בהם בקוי הקופות. יחד, כפרטים וכחברה, נדאג לעתיד המשפחות שאיבדו את יקירהם'.


שחר תורג'מן יו'ר התאגדות רשתות המסחר באיגוד לשכות המסחר ויו'ר דירקטוריון קבוצת 'בריל': 'אני גאה על שניתנה לאיגוד רשתות המסחר שבראשו אני עומד ולרשתות הקמעונאיות ,הזכות להיות שותפים למיזם מרגש ועוצמתי כל כך. הזכות היא שלנו והלוואי ונוכל לסייע ולו במעט ליתומי המערכה או אז נראה בכך ברכה שאין גדולה ממנה'.

רשימת הרשתות בהם ניתן לתרום: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, אריה, מנגו, ללין, נייקי, פוט לוקר, צ'ילדרנס פלייס, בילבונג, קוויק סילבר, בורדריידס, יאנגה רובי ביי, מיננה, סאקס, סאן גלאס, שילב, טרמינל איקס, קונברס, ג'מבו, שופרסל, BE, שופרסל אונליין, LEE COOPER, NINE WEST, GALI, כפר השעשועים, רמי לוי, בורגראנץ', סטימצקי, אופטיקנה, פמינה , עצמלה, פיצה האט, לאפייט איטלי, בלאק, ניצת הדובדבן, פנדורה, פורלה, PARFOIS, קוק אנד בייק, הוף, iBags צבאן, תיק התיקים, פרופיל, סמסונג מובייל, שדה בר, ביוטיקייר, הפנינג, טבע קסטל, טבע נאות, LASTER, בלאק אנד וויט, דרדלוקס, מתנות – NEW, cotton, ג'ק קובה, זאגה, ואהבת, רשת SELECT, Discreet & Hila, מגנוליה, You & Eye, א א אורטופדיה.
צילום: יואב רווח

צילום: יח'צ 'עטופים באהבה'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   מסייעים להסברה הישראלית: ראש העיר...
*   במשך יומיים התקיים כנס לשכת עורכי...
*   טקס סיום קורס פראמדיקים נערך ל-114 מסיימי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים