מי המפורסם שהגיע מחו'ל לביקור במד'א בעיר רמלה? כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

המתאגרף הבינלאומי ואלוף העולם באגרוף פלויד מייוות'ר הגיע לביקור במגן דוד אדום, התרשם מבנק הדם הלאומי והייחודי ברמלה, חנך עשרה אופנועי חירום של מד'א שנתרמו לכבודו ופגש את מנכ'ל מד'א אלי בין ואת בכירי הארגון

פורסם ב: 13/03/2024 18:11

צילום: דוברות מד'א
מייוות'ר פגש את סמנכ'לית שירותי הדם במד'א פרופ׳ אילת שנער, קיבל סקירה מקיפה על בנקי הדם וחלב האם של מד״א והתרשם מהפעילות השוטפת של העובדים והעובדות שם, שמאפשרת אספקת דם לחולים ופצועים ברחבי הארץ. פלויד התפעל מהטכנולוגיות הרבות והמתקדמות בעולם שבשימוש מד״א, מבניין שירותי הדם של מד״א, הראשון מסוגו בעולם שמוגן ובנוי מתחת לאדמה ומהתהליך שעובר הדם מרגע התרומה עד ההגעה למטופל.

מייוות׳ר שמע את סיפורם של צוותי מגן דוד אדום שחירפו נפשם ב-7.10 ונפגש עם הצוותים שפעלו ביומה הראשון של המלחמה, תחת אש ותוך סיכון חייהם, על מנת להציל חיי אזרחים. בנוסף, פגש מייוות׳ר את צוותי מגן דוד אדום שפועלים יום ולילה בגזרה הצפונית והדרומית, על מנת להבטיח את ביטחונם הרפואי של אזרחי ישראל. מייוות׳ר גם התרשם מפעילות החובשים והפראמדיקים במוקד החירום 101 של מד"א, שעונים לשיחות חירום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות הגעה מדוייקת ומהירה לזירות אירוע רפואיות.

מייוות׳ר התרשם מרכבי ההצלה שנמצאים בשימוש מד'א, בהם משאית היונימוג לפינוי משטח מורכב, ואת רכבי הכוננים ותגובה מיידית. בסיום הביקור, חנך וגזר את הסרט לעשרה אופנועי חירום חדשים שנתרמו למד״א לכבודו ויצטרפו ל-600 אופנועי החירום ביחידת האופנוענים של מד'א.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'שמחנו לארח במגן דוד אדום את המתאגרף פלויד מייוות׳ר, תומך ישראל גדול, שמתחילת המלחמה מגלה תמיכה גדולה בישראל, שלא הסתפק בתמיכתו מרחוק והגיע במיוחד למגן דוד אדום על מנת לגלות סולידריות, לפגוש את הצוותים הפועלים בשטח ומצילים חיים ואת אנשי המעבדות שעמלים להכין את מנות הדם שנתרמות. אני מודה לו מקרב לב על הביקור ועל התמיכה הגדולה בישראל'.

(זכי הלר)
צילום: דוברות מד'א

צילום: דוברות מד'א

צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   מסייעים להסברה הישראלית: ראש העיר...
*   במשך יומיים התקיים כנס לשכת עורכי...
*   טקס סיום קורס פראמדיקים נערך ל-114 מסיימי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים