בנק הפועלים למען הנשים. צילום: יח'צ

בנק הפועלים במהלך ליום האישה הבינלאומי במסגרתו יעלה בקמפיין, בכיכובה של לינור אברג'יל, לגיוס תרומות והעלאת המודעות לפשעי המלחמה ומקרי האונס שנשים ישראליות עברו ב-7/10

פורסם ב: 04/03/2024 09:46

בנק הפועלים בקמפיין עם מטה משפחות החטופים לגיוס תרומות עבור הגשת התלונה בהאג. צילום: יח'צ
במסגרת המהלך, בנק הפועלים יעלה ב-7/3 ובמהלך יום האישה הבינלאומי בקמפיין טלוויזיוני בכיכובה של מיס עולם לשעבר לינור אברג'יל, לגיוס תרומות עבור התלונה של מטה משפחות החטופים שהוגשה בימים אלו בבית הדין הבינלאומי בהאג ומתייחסת גם למקרי האונס שנשים ישראליות עברו ב-7/10.

עלות הגשת וניהול התלונה בבית הדין הבינלאומי בהאג הינה משמעותית ומסתכמת בסכום של כמה מיליוני שקלים אותו נדרשים במטה משפחות החטופים לגייס. במטרה לסייע למטה המשפחות בגיוס הסכום הנדרש לניהול התלונה בנק הפועלים החליט ליזום קמפיין גיוס תרומות משמעותי של 3 ימים בטלוויזיה ואף יקצה את אפליקציית bit כפלטפורמה שדרכה הציבור הרחב יוכל לתרום בצורה קלה ופשוטה.

במרכז הקמפיין לינור אברג'יל תקריא טקסט נוקב על מה זה wלהיות אישה בישראל – גירסת 2024' ותזמין את אזרחי ואזרחיות ישראל להצטרף למאבק של מטה משפחות החטופים ולתרום לגיוס כספים שמתבצע בימים אלו עבור
תמיכה וסיוע בניהול התלונה.

להלן חלק מהטקסט של לינור אברג'יל שיוביל את הקמפיין: 'יום האישה הבינלאומי הגיע, ואנחנו הנשים הישראליות היינו רוצות, כמו שאר הנשים בעולם לעסוק בפערי שכר, במקומן של הנשים בדירקטוריונים, בצבא, בממשל. אין לנו את הפריווילגיה הזו, כי זכויותיהן של נשים ישראליות נרמסו ב-7/10. למעשה, הן עדיין נרמסות, בשבי. והעולם, מביט מהצד, ושותק. זה הזמן שלנו, הנשים והגברים בישראל, לעמוד איתנים לצד אחיותינו, ולעזור להן לזכות בזכות הבסיסית ביותר – הכרה. יחד נספר את סיפורן של הנשים שלא יכולות לעשות זאת'.

מהלך זה מצטרף למהלכים המשמעותיים שעליהם הודיע בנק הפועלים מאז פרוץ המלחמה ועלותם מוערכת בסכום של למעלה מ-400 מיליון ₪, הכוללים הטבות משמעותיות ללקוחותיו, תרומות וסיוע לתושבי עוטף עזה ויישובי הנגב המערבי, משפחות הנפגעים והחטופים, חיילי צה"ל וכוחות הבטחון, וארגוני הסיוע וההצלה. כמו כן, בנק הפועלים הכריז בתחילת מלחמת 'חרבות ברזל' על הקמת קרן ייעודית לשיקום קהילת עוטף עזה ויישובי הנגב המערבי על סך 100 מיליון ש'ח.

(איתן אטיאס)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בני זוג תושבי הצפון, החליטו להתגרש...
*   'אעמוד לימינם של 'פתחון לב' במה שייידרש'...
*   'כתר' נרתמה למען עמותת MAKE A WISH והשתתפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים