הצעירים ועולים מחבר העמים מצטרפים לקואליציה הליברלית בחיפה: יו'ר סיעת 'אני חי פה' קיריל קארטניק הודיע על תמיכה ביונה יהב. צילום: גביש מדיה

הצעירים ועולים מחבר העמים מצטרפים לקואליציה הליברלית בחיפה: יו'ר סיעת 'אני חי פה' קיריל קארטניק הודיע על תמיכה ביונה יהב בסיבוב הבחירות השני לראשות העיר

פורסם ב: 03/03/2024 19:30

יונה יהב: 'החיבור עם קיריל הוא בשורה אדירה לחיפה. כפי שהתחייבתי אני פועל להכניס לתוך העשייה העירונית את הכוחות הכי חזקים הרוצים בטובתה של העיר ופועלים למענה."קיריל הוא נבחר ציבור הכי צעיר בחיפה, חרוץ, שפועל נמרצות למען ציבור בוחריו ועושה לילות כימים להצלחתה של חיפה. אני שמח על החיבור בינינו, ורואה בו נדבך חשוב של חיפה היפה'.

יו'ר סיעת 'אני חי פה' קיריל קארטניק, אמר בעקבות ההסכם : 'מדובר בבשורה לצעירים החיפאים שרואים בה את העתיד שלהם. נחזיר לסטודנטים החיפאים את החניות בחינם. אנחנו נפעל לבלום את ההגירה השלילית מהעיר, לאחר חמש שנים שהעירייה הזניחה את הטיפול בכך. נהפוך את חיפה לבירה של דוברי הרוסית, והיא תהיה עבורם העיר המובילה בישראל בהשקעה בהם. בנוסף נקדם בחיפה פסטיבל כמו 'מידברן' או 'tomorrow land' , שיביא לעיר הרבה צעירים וימתג אותה מחדש כבירת התרבות של הצפון ואחת הערים המובילות בתחום בישראל. בנוסף נדאג שהתקציב העירוני יותאם לכל תרחיש, גם אם חלילה תתרחש מלחמה".

יונה יהב הוסיף כי בימים הקרובים צפויים חיבורים פוליטיים נוספים, וקרא לכל הכוחות הפוליטיים הפועלים בעיר: 'להצטרף ולהשיב את התקווה לחיפה', כדבריו.

(ליאור רוזנטל)
מימין לשמאל קיריל קארטניק ויונה יהב. צילום: גביש מדיה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הודעה משותפת לעיריית חיפה ולרשות...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים