חיזוק נוסף לממשלת האחדות הליברלית בראשות יונה יהב: יוסי שלום יו'ר סיעת 'יש עתיד וצעירי חיפה', הודיע על תמיכה ביונה יהב לראשות העיר

יוסי שלום יו'ר 'יש עתיד וצעירי חיפה' ,מצטרפים לקואליציית התומכים הרחבה של יונה יהב, ומקרבת את יהב לניצחון מוחץ בסיבוב הבחירות השני לראשות העיר שייערך ב- 10.3.

פורסם ב: 03/03/2024 10:39

צילום : אלעד מלכה ומיכה בריקמן
ברשימת התומכים של יונה יהב עד כה: חבר המועצה ויו'ר סיעת 'הירוקים - כחול לבן' אביהו האן, חברת המועצה ויו'ר סיעת 'חיפה בשבילנו - חוזה חדש' עוד שרית גולן שטיינברג , וחבר המועצה צביקה ברבי וסיעת 'אכפת לי מתושבי חיפה'.

יונה יהב: 'יוסי שלום הוא מנהיג דמוקרטי וליברלי בעירנו חיפה, ביחד עם רשימתו המצויינת הם מביאים את קולם של צעירי חיפה, שמבקשים למצוא בעירנו היפה את פתרונות הדיור והתעסוקה שיבטיחו את עתיד משפחתם כאן. הם נושאים את דגל החופש והדמוקרטיה, ורואים איתי עין בעין את עתידה של חיפה היפה כעיר הכי אטרקטיבית לצעירים ולמשפחות צעירות'.

יו'ר רשימת 'יש עתיד וצעירי חיפה' יוסי שלום: 'השותפות שלנו עם יהב והרשימות שחברו אליו, תשמור על חיפה ליברלית ונצעיד אותה לעתיד טוב יותר.אנחנו כאן כדי לייצג את הצעירים בעיר, ונעבוד קשה כדי להבטיח שחיפה תהיה העיר מספר אחת בישראל למשפחות הצעירות'.

(ליאור רוזנטל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הודעה משותפת לעיריית חיפה ולרשות...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים