צוות מיון נשים של בי'ח 'כרמל' זכה במקום הראשון ובציון הגבוה ביותר מבין כלל מיוני הנשים ב'כללית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון וירון חזן

פרופ' עופר לביא מנהל מערך נשים ויולדות ב'כרמל': 'המטופלות המרוצות מעידות כי מיון נשים ב'כרמל' עם הצוותים הרפואיים הסיעודיים וצוות המזכירות הנהדר שלו נותן שירות אישי לכל הנשים המגיעות אליו. שירות עם הכלה, סימפתיה ואמפטיה ושירות לכל הנשים באשר הן ללא הבדל דת, גזע מין וגיל'

פורסם ב: 22/02/2024 09:22

הנהלת בי'ח 'כרמל' וצוות מיון נשים. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'
צות מיון הנשים בכרמל קיבל את הציון הגבוה ביותר 95% . הצוות בלט ביחס האדיב והמכבד של הרופאים והאחיות, בבהירות המידע וההסברים, בקבלת מענה ללא מאמץ, בהתייחסות לכאב, במשך זמן קצר יחסית בהשהיה במיון ובפרמטרים רבים ונוספים.

מיון נשים כרמל מטפל ב כ 700 מטופלות בחודש אשר מופנות אליו מכל אזור חיפה והצפון. המיון פעיל 24 שעות ביממה לאורך כל השנה ומתקבלות אליו נשים בכל הגילאים שאינן בהריון או בהריון עד שבוע 22. למיון הנשים בכרמל מתקבלות לצורך הערכה וטיפול מטופלות מכל קופות החולים ולאחרונה גם נשים מפונות מהדרום והצפון הנמצאות באזור חיפה.

מנהל מיון הנשים בכרמל ד'ר מורן פז מעדכן כי צוות המיון מאויש ע'י רופאות והרופאים ממחלקת נשים המצטיינת של בית החולים. צוות סיעוד מסור בניהולה של נעמה סרור וצוות מנהלה רגיש ואיכותי בניהולה של אפרת לצטר פלדמן. "מיתרונותיו של המיון אשר שמנו לנו לדגל הם, מקצועיות , אנושיות ותקשורת מעולה עם המטופלות. המיון מספק מענה לצורך ייעוצים דחופים המגיעים מהקהילה וגם מתוך בית החולים ".

אפרת לצטר פלדמן ראש צוות משרד מיון נשים : 'מתן שירות הוא בDNA שלנו. נשים מתפלאות בכל פעם מחדש איך השירות שהן מקבלות מאתנו כה אדיב ונעים. ואני מסבירה להן שהשירות אותו אנחנו נותנות הוא בדיוק השירות אותו היינו רוצות לקבל בכל מקום אליו נפנה. לכן אני וכל הצוות דוגלים בשירות מכל הלב והנשמה'.
מנהל המיון ד"ר פז מסכם ואומר , " אני גאה מאוד בצוות אשר בשילוב ידיים ובמאמצים משותפים נותן את הטיפול המיטבי המקצועי והאנושי ביותר למטופלת וזאת שמחה גדולה לקבל משוב שכזה מהמטופלות שלנו ".
פרופ' עופר לביא, נעמה סרור, ד'ר מורן פז ואפרת לצטר פלדמן. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

האחות נעמה סרור בודקת מטופלת במיון נשים. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'כללית' במקום השני במדד מותגי הבריאות...
*   136 רופאות ורופאים חדשים קיבלו בטקס...
*   מגן שר הבריאות: הוקרה למתנדבים ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים