תחנת מד'א חדשה נפתחה לראשונה ברמת ישי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

השבוע נחנכה בטקס רשמי נקודת ההזנקה החדשה של מד'א ברמת ישי שתוכל לתת מענה ראשוני ומציל חיים לתושבי רמת ישי וביישובים הסמוכים. הטקס התקיים במעמד ראש המועצה עפר בן אליעזר שפעל ודחף להקמת התחנה, מנכ'ל המועצה איציק זכאי, רב היישוב הרב וולוסוב, מנכ'ל מד'א אלי בין ומנהל מרחב כרמל במד'א ארז גלר

פורסם ב: 21/02/2024 16:34

חנוכת תחנת מד'א. צילום: דוברות מד'א
נקודת ההזנקה החדשה של מד"א מאושיית באמבולנס, ובצוות רפואי של חובשים ופראמדיקים מתנדבים ובהם גם מתנדבי נוער מד"א. נקודת מד"א תהווה ציר חשוב במרחב שנמצא בין קרית טבעון ומגדל העמק.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: 'בגאווה ובתחושת שליחות גדולה חנכנו את תחנת מד'א החדשה והראשונה בהיסטוריה של רמת ישי שתיתן מענה ראשוני ומציל חיים לתושבים, פרויקט חשוב מאין כמותו אותו אני מוביל בעזרת מנכ'ל המועצה איציק זכאי, ד'ר גיורא אלמגור (חיפאי לשעבר ומזה שנים רבות תושב רמת ישי.ר.ק.) יחד עם שותפינו, הנהלת מד'א -ידידי המנכ'ל אלי בין, מנהל מרחב כרמל ארז גלר ועופר ויניק מנהל אשכול עמקים. תודה רבה לכל מי שתרם את חלקו להקמת התחנה. שלא נזדקק'.

מנהל מרחב כרמל במד'א ארז גלר: 'במשך כל הזמן, אנחנו פועלים על מנת לקצר את זמני התגובה ולהרחיב את שירותי רפואת החירום של מד"א בכל שטח המרחב. אני שמח שהיום נפתחה כאן נקודת הזנקה חדשה של מד"א שממנה כבר היום יוזנקו הצוותים לאירועי חירום רפואיים, בתקווה שהאמבולנסים יפנו רק יולדות'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'אני מאוד נרגש ושמח על פתיחת נקודת ההזנקה של מד'א כאן ברמת ישי. הנקודה תהווה ציר מרכזי לטיפול בכל מי שיזדקק לעזרה רפואית דחופה, לא רק ברמת ישי אלא בכל הסביבה של היישוב, אני מודה לראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, למנכ"ל המועצה איציק זכאי ולכל מי שסייע בהקמת נקודת ההזנקה הזו'.

(זכי הלר)
חנוכת תחנת מד'א. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...
*   רפורמת החשמל יוצאת לדרך. שוק החשמל...
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים