הערב יעלה לאקרנים הקמפיין החדש בכיכובו של הזמר המצליח ושופט 'הכוכב הבא' איתי לוי- לקהילת 'דואגים למטפלים' של חברת 'טבע'.כתבה: רונית קיטאי

הקמפיין עולה לאוויר בזמן שהלהיט של איתי לוי 'אין לי מקום אחר' מככב בראש המצעדים, ורגע לפני שהוא חוזר למופע שני בהיכל מנורה ב-29.2 ולמופע שלישי ב-2.3, לאחר שהיה הזמר הראשון לפתוח הופעה בהיכל מאז פרוץ המלחמה

פורסם ב: 18/02/2024 10:32

איתי לוי .צילום אנגל הפקות, אייל אפרתי
איתי לוי נבחר כשגריר בהתנדבות של קהילת 'דואגים למטפלים' של חברת 'טבע' קהילת 'פייסבוק' המלווה ותומכת בבני משפחה המטפלים ביקיריהם המתמודדים עם מצב רפואי מורכב או מוגבלות.

במסגרת הפעילות המשותפת איתי לוי פועל להעלאת המודעות לחשיבות ולמורכבות תפקידם של בני המשפחה המטפלים ויקדם בהתנדבות את פעילות הקהילה שמבקשת לסייע להם ולהקל על מסעם. בחודש נובמבר 2023 הוא השתתף בקמפיין תמיכה למשפחות המטפלות בתקופה המאתגרת והמורכבת של מלחמת חרבות ברזל.

במסגרת הקמפיין העולה לאוויר בימים אלו, איתי מציג איך נראה יום בחיי בני משפחה המטפלים בקרוביהם דרך העיניים שלו ואיך לצד מרוץ החיים והשגרה היום יומית לרוב הם מרגישים לבד. קהילת ״דואגים למטפלים״ הוקמה על מנת לעזור לבני המשפחה המטפלים לשתף, להתייעץ, להמשיך לטפל ובעיקר להקל על הקושי בלי לאבד את עצמם בדרך.

בישראל ישנם כמיליון וחצי אנשים המטפלים בבן משפחה חולה או מזדקן. איתי לוי נבחר על ידי טבע ישראל להיות שגריר הקהילה, מטפל במסירות בשנים האחרונות באמו רות לוי אשר עברה מספר אירועים מוחיים שהותירו אותה סיעודית. במסגרת שיתוף הפעולה עם 'טבע', איתי נרתם לקדם את פעילות הקהילה בהתנדבות ולעלות את המודעות למטפלים 'השקופים' ולנושא החשוב והמורכב. איתי משתתף בהתנדבות בקמפיין ארצי, לוקח חלק בפעילות עם קהילת הפייסבוק "דואגים למטפלים", ומוביל פעילות הסברה ברשתות החברתיות שלו. לצד פעילות זו, ישתתף לוי במפגש עם עובדי 'טבע' בנושא טיפול בבן משפחה.מנכ"ל טבע ישראל, יוסי אופק: "לפני מספר חודשים התחלנו שיתוף פעולה עם הזמר המצליח איתי לוי לפיו איתי יהיה שגריר של קהילת "דואגים למטפלים". היום, לאחר עבודה מאומצת, עולה לאוויר קמפיין חשוב בהשתתפותו של איתי, קמפיין שיעניק תמיכה, הכוונה וידע לבני משפחה המטפלים ביקיריהם במסירות ודאגה, ולעיתים אף במחיר גופני, נפשי וחברתי. אני רוצה להודות שוב לאיתי על כך שבזכות השתתפותו מתוך חשיבות העניין, קהילת "דואגים למטפלים" תזכה לרוח גבית ומודעות ציבורית גדולה יותר, ובכך נוכל להקל על מסעם ולהוביל לשינוי לטובה בחייהם, ואגב כך, גם בחיי המטופלים. בתקופת המלחמה המורכבת שבה אנו נמצאים היום, הנושא עוד יותר חשוב ורלוונטי".

איתי לוי מסר: "אני נרגש משיתוף הפעולה עם טבע וגאה להוביל כשגריר את פעילות קהילת "דואגים למטפלים" בארץ, קהילה התומכת באנשים המתמודדים עם אותם הקשיים שאני חוויתי ועדיין חווה בעצמי. כל פעילות חברתית שיכולה לסייע להקל ולו במעט על בני המשפחה המטפלים ביקיריהם היא מבורכת."
אודות קהילה דואגים למטפלים:
בישראל, חברת 'טבע' תומכת עוד משנת 2018 בבני משפחה המטפלים ביקיריהם החולים, בשל מצב רפואי כרוני או סיעודי או המתמודדים עם מוגבלות. במסגרת פעילות החברה, טבע הקימה רשת תמיכה ומידע לקהל המטפלים באמצעות קהילת פייסבוק בשם "דואגים למטפלים", הגדלה מדי יום ובמסגרתה בני משפחה מטפלים יכולים לקבל תמיכה, לשתף ולהתייעץ עם בני משפחה מטפלים נוספים המתמודדים עם מצבים דומים. לצד הקהילה הוקם מתחם תוכן עשיר באתר טבע Teva.co.il ובו מאות כתבות ומידע חיוני רב ותומך להתמודדות עם חיי היום-יום של המטפלים. במהלך השנים, טבע קידמה יוזמות שונות נוספות, כגון קורס ייעודי לרוקחים המעניק להם כלים שימושיים בעבודה מול בני משפחה מטפלים, האקתון חדשנות יישומית בשיתוף אוניברסיטת רייכמן, ומממנת קו תמיכה טלפוני לבני משפחה מטפלים עם עמותת Caregivers IL לצד פעילויות להעלאת מודעות ועוד.

אודות הזמר איתי לוי: הזמר ושופט "הכוכב הבא" נחשב לאחד הזמרים המצליחים בישראל, היה הזמר הראשון שפתח מופע בהיכל מנורה מאז פרוץ המלחמה, עשה סולד אאוט מהיר למופע הראשון ולמופע השני, והכריז לאחרונה גם על מופע שלישי במנורה ב2.3.24. בימים אלו הלהיט שלו "אין לי מקום אחר" מככב בראש המצעדים, נכנס לפלייליסט של גלגל"צ וכאן ג', מככב במקום הראשון במצעד הלהיטים של אפל מיוזיק, נמצא בראש רשימת הסרטונים החמים ביוטיוב והשירים המושמעים ביותר ברדיו בישראל. בנוסף, איתי , מככב בתפקיד הראשי במחזמר "קזבלן" וכובש את הקהל על בימת התיאטרון הלאומי הבימה.
בתמונות:
1. איתי לוי – קרדיט: אנג׳ל הפקות, אייל אפרתי
2. צילומי הקמפיין: קרדיט: רפי דלויה
איתי לוי בצילומי קמפיין 'דואגים למטפלים' עבור 'טבע' ישראל. צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים