רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' על הפעלת מרפאות אחודות בשעת חרום. כתבה: רונית קיטאי

'כללית' תפעיל 34 מרפאות אחודות לטיפול בתושבי חיפה, הקריות והגליל המערבי. רונן נודלמן, שהשתתף בחודש שעבר בתרגיל לאומי של משרד הבריאות בנושא היערכות קופות החולים להסלמה בצפון, מספר על תוכנית המחוז

פורסם ב: 12/02/2024 15:13

המרפאות אחודות, כבר היום מוכנות ומצוידות, שתפקידן בשעת חרום להעניק שרות לכלל התושבים ללא קשר להשתייכות הקופתית שלהם.

'אנו פועלים כל העת כדי להיערך למצב של הסלמת הלחימה בגבול הצפון. בשיתוף פעולה עם גורמי הביטחון והחירום, אנו מוודאים שהמרפאות האחודות יהיו ממוגנות ומאובזרות ויוכלו לתמוך בעת הצורך ולהעניק שרות רפואי לתושבי האזור.

לצורך כך, מתבצעות במחוז הכנות מגוונות לרבות הדרכות לצוותים שיתפעלו את המרפאות האחודות בשעת חירום, רכישת גנרטורים במאות אלפי שקלים, שהותקנו בחלקן, השלמת אבזור, ציוד ומכשור רפואי, כך שבשעת חרום תהיה יכולת לספק שרות רפואי יציב ומתמשך'.


מוסיף רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של המחוז: 'המערך הלוגיסטי עיבה את מלאי הציוד הרפואי וכלל הציודים הנדרשים לתפעול מלא של המרפאות. הצטיידות זו תאפשר לנו לספק טיפול רפואי איכותי גם במקרה של מלחמה בצפון, כאשר הביקוש לשירותי רפואה עשוי לגדול באופן משמעותי. כמו כן נרכשו טלפונים ניידים ייחודיים וכן מכשירי טלפון לווייניים למקרה של נפילת רשת האינטרנט'.


לידיעת הציבור מרפאות אחודות באזורכם:

מרפאות 'כללית' בחיפה: בונן, רוממה (בנימין בראון) ונווה דוד.

מרפאות כללית בקריות:
קריית ים צפון, קרית ים רסקו, הרמן, קרית שמריהו, לב הקריה.

מרפאות נוספות במחוז: רכסים סביון, שפרעם, טירת כרמל מערב, יקנעם עמק השלום, דלית אל כרמל, עכו קוטב, עכו עמידר, כרמיאל גבעת רבין, כרמיאל חבצלת, משגב, מורשת, ואדי צלמון, סחנין, עראבה, שעב, תמרה, בענה מג'ד אל כרום, בית ג'אן, ירכא, כפר יאסיף, מעלות, גרנות, מכר ג'דיידה, שלומי, נהריה יוספטל.

(טלי שרייר-וגנר)
רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי. צילום: רונית קיטאי

מרפאת רוממה בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'

מרפאת 'כללית' קריjת ים רסקו. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חדש בקהילה ב'כללית' מחוז חיפה וגליל...
*   מחקר רפואי פורץ דרך שנערך במרכז הרפואי...
*   רנת רנד סרוקה מנכ'לית 'ביקורופא' על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים