ד'ר יעל אוריון מונתה למנהלת הרפואית של שרן רפואה עד הבית. כתבה: רונית קיטאי

ד"ר יעל אוריון , נשואה ואם לשלושה ילדים. תושבת כפר ויתקין. בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת ארבע התמחויות: רפואה פנימית, המטולוגיה, רפואה פליאטיבית וגריאטריה., הגיעה ל'שרן' מהמרכז הרפואי 'איכילוב' בו הקימה בשנת 2018 את המחלקה הפנימית הגריאטרית

פורסם ב: 11/02/2024 18:31

ד'ר יעל אוריון. צילום: יח'צ
'שרן רפואה עד הבית', מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום הרפואה הביתית, מצרפת אל שורותיה את ד'ר יעל אוריון שמונתה לתפקיד המנהלת הרפואית של החברה.

מינוי זה מצטרף לשורת מינויים של בעלי תפקידים בכירים, שבוצעו במהלך השנתיים האחרונות בעקבות צמיחתה המואצת של החברה והרחבת תחומי פעילותה.


ד'ר יעל אוריון (60) ניהלה את המחלקה הפנימית הגריאטרית מאז הקמתה ועד היום המחלקה הפנימית היחידה הכוללת מיטות המיועדות לטיפול פליאטיבי והיא נחשבת לאחת המובילות בישראל.בעבר שימשה ד'ר אוריון כמנהלת המערך לסיעוד מורכב תומך במרכז רפואי 'שוהם' בפרדס חנה וכמנהלת היחידה לטיפולי בית במחוז שרון שומרון של 'כללית'.

ד"ר אוריון מחליפה בתפקיד הניהול הרפואי את ד'ר איב ביטון יו'ר ומייסד 'שרן רפואה עד הבית', אשר יתמקד מעתה בפיתוח העסקי של החברה ובהמשך הצעדתה קדימה.

ד'ר יעל אוריון: 'אני שמחה ונרגשת לקבל לידיי את תפקיד הניהול הרפואי של חברה המטפלת בחולים בביתם בפריסה ארצית והאחראית בכל נקודת זמן על כ-280 חולים באשפוז אקוטי וכ-900 מטופלי הוספיס. זהו כבוד גדול לצד אחריות גדולה. כרופאה בעלת ניסיון רב בעבודה בבית חולים אני יודעת היטב שיש בעיות רפואיות המחייבות טיפול באשפוז, לעומתן יש מצבים רפואיים רבים הניתנים לטיפול בבית באיכות מצוינת, עם הרבה פחות סיכון למטופל ותוך שיפור איכות חייו במהלך הטיפול'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   על רקע מצוקת רפואת המוח בישראל , מסכמים...
*   'לאומית שירותי בריאות' חנכה את המרכז...
*   המרכז הרפואי 'כרמל' ערוך ומוכן לחירום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים