חברת 'פלאפון היתה הראשונה להשיק את שירות ה-eSIM העולמי. עכשיו היא משיקה את טכנולוגיית ה-eSIM בישראל

אילן סיגל מנכ'ל 'פלאפון': 'זוהי בשורה טכנולוגית וצרכנית המשנה את חוקי המשחק, הכוח עובר ללקוח'

פורסם ב: 11/02/2024 15:20

אילן סיגל. צילום:רמי זרנגר
פלאפון היא הראשונה מבין חברות הסלולר הגדולות בישראל המציעה ללקוחות קיימים וחדשים להצטרף לטכנולוגיה ההופכת את חווית השימוש לנוחה וקלה יותר כבר מהיום ניתן להצטרף לשירות ה-eSIM ללא עלות, דרך אתר החברה ללא צורך להמתין לכרטיס סים פיזי או להתקשר לשירות הלקוחות.

אילן סיגל מנכ'ל 'פלאפון' מוסיף: חברת 'פלאפון' מודיעה היום (ראשון) על השקת טכנולוגיית ה- eSIM. מדובר בבשורה של ממש ללקוחות הסלולר, שכן לצד הקידמה הטכנולוגית, מדובר במהלך שינגיש לציבור את אפשרות הבחירה בספק הסלולר ויהפוך את חווית השימוש לנוחה וקלה יותר.

השימוש ב- eSIM יתאפשר ללא עלות במכשירים תומכי טכנולוגיית eSIM ביניהם דגמי האייפון (החל מאייפון 11), ה'גלקסי' (החל מ-S20) וה-FLIP (החל מה-FLIP 3).


eSIM (Embedded Sim) הוא הדור החדש של כרטיסי הסים. מדובר בטכנולוגיה חדשנית של צ'יפ חכם אוניברסלי מובנה במכשיר הנייד המאפשר להתחבר למפעיל הסלולרי ללא צורך בהכנסת כרטיס סים פיזי. השימוש בטכנולוגיה מאפשר הקטנה של המכשירים ואטימות טובה יותר שלהם מפני רטיבות ואבק. בין יתרונות השימוש בטכנולוגיית ה -: נוחות וחסכון בזמן כיוון שהטכנולוגיה כבר מוטמעת במכשיר וניתן להתחבר וירטואלית מרחוק למפעיל הסלולרי, כמו גם הפעלה קלה ונוחה באמצעות סריקת קוד QR.

איך מצטרפים?

השימוש ב-eSIM של 'פלאפון', המתאפשר ללקוחות קיימים וחדשים, יעשה ישירות באמצעות סריקת QR באתר החברה ללא צורך להמתין לקבלת כרטיס סים פיזי, או להתקשר לשירות הלקוחות ולדבר עם נציגי החברה. ההצטרפות היא פשוטה ומהירה, כשכל לקוח יכול להיכנס לאתר 'פלאפון', לבדוק אם מכשירו תומך בטכנולוגיה ולהצטרף בקלות ללא עלות נוספת.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת גם להגדיר קווים נוספים על אותו מכשיר – דבר המיטיב בעיקר עם לקוחות עסקיים. לצד זאת תמשיך החברה לאפשר חיבור שעונים חכמים ל-eSIM.

אילן סיגל מנכ'ל 'פלאפון': 'השקנו היום בישראל את הדור הבא של עולם הסלולר. מדובר בבשורה טכנולוגית וצרכנית שמשנה את חוקי המשחק. מהיום הכוח עובר ללקוח אשר יוכל לעבור בקלות, במהירות, באופן דיגיטלי וללא מתווכים, לחברה שמבחינתו היא עם איכות הרשת, מהירות הגלישה והשירות הטובים והאיכותיים ביותר'.


מוסיף דרור בהט סמנכ'ל השיווק של 'פלאפון': 'פיתחנו עבור לקוחותינו את חווית ה- eSIM הטובה והמתקדמת ביותר. ל-35% מלקוחות הסלולר בישראל יש מכשיר התומך בטכנולוגיית ה-eSIM. בסקר שערכנו לאחרונה עולה כי המודעות ל-eSIM עומדת על 63% מהציבור וכי-55% יעדיפו לבחור בחברה המציעה טכנולוגיה זו.

מניעי העדפה העיקריים של הלקוחות כפי שעלו מהסקר הם: נוחות (29%), קלות ופשטות (22%), חסכון בהמתנה לקבלת הכרטיס הפיסי (15%), התחברות מהירה (12%)'.

ב'פלאפון' עסקו בשנים האחרונות בפיתוח התשתית הטכנולוגית, חוויית המשתמש המיטבית והיבטי אבטחת המידע של הטכנולוגיה במכשירים הסלולריים. פלאפון הייתה הראשונה בישראל להשיק את ה-eSIM לשעונים החכמים ובשנה האחרונה השיקה החברה את שירות גלובל eSIM - חבילות eSIM לטסים לחו'ל במגוון חבילות הנתמכות בכ-170 מדינות ברחבי העולם.

עוד השיקה החברה eSIM המאפשר לתיירים המגיעים לישראל לרכוש את השירות טרם הגעתם לישראל ולגלוש ברשת המקומית מבלי להכניס כרטיס סים פיזי. בכך מצטרפת פלאפון למפעילות סלולר מובילות ברחבי העולם שכבר השיקו את הטכנולוגיה על גבי הרשת שלהן ביניהן T-Mobile, AT&T ו-Vodafone.


פלאפון שהשיקה היום את הטכנולוגיה החדשה מעניקה הצעה למצטרפים למסלול דור חמש עם eSIM הטבה של עד 300 ש'ח לרכישת חבילות חו'ל. את ההטבה ניתן לממש דרך אתר 'פלאפון', ללא צורך להתקשר לשירות הלקוחות.
eSIM בפלאפון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לי בירן, זמר, שחקן ואבא טרי לנבו בירן...
*   BETTER SODA הפתעה מבית 'שוופס'. לראשונה...
*   ב'סולתם' לא פוסחים על מבצעי החג. יצרנית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים