אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה לואיס* (אסטרולוגית)

מי יהתאהב השנה ומי יהתחתן השנה? למי מחכה שמחה, ברית בא מצוה הריון ולידה? המזל שלך בגדול ואולי מזל האופק שלך?

פורסם ב: 11/02/2024 12:41

האסטרולוגית ליה לואיס. צילום: אלבום פרטי
על תחזית האהבה לכל בני ובנות המזלות ישירות מפיה של ליה לואיס

מזל טלה

שנת 2024 מבשרת ,שנה כיפית ריגשית אנשים בסביבתך נהנים מחברתך אך במישור הקליל והשיטחי . הזדמנות לעבוד על עצמך מבפנים לחזק נקודות חלשות ולעבוד על אהבה עצמית . פחות ביקורת טובה לכולם. (ליותר פרטים יש לבדוק את מזל הירח או האופק שלך).

מזל שור

מזל שור התחיל ליהנות משנה חיובית מלאה הפתעות טובות עבורו , ועדין, מצב האהבה מעולה .למי שיש אהבה היא ממשיכה למרות השינויים שאתה עובר. למי שאין עוד יכול להכיר עד יוני 2024 . כך שעד יוני גם אתם במזל של שמחות , לידות ,הריונות , חתונות ואהבה.

מזל תאומים

זאת השנה שלכם לצמוח עם שמחות, אהבה , נסיעות לחו'ל, לימודים וכל מה שחלמתם . זה הזמן לאהבה. חתונות, אירועים אישיים משפחתיים, לידות, הריונות, מי אמר שהאהבה פסה מהעולם?

מזל סרטן

השנה יוצא כוכב כבד מהשפעתו על הזוגיות של מזל סרטן ולכן מינואר 2024 הם חופשיים אחרי 16 שנה שעברו בזוגיות שינוי עמוק. זה הזמן להתכונן להתחיל להגיד לעצמכם מה הכיוון עכשיו וההצלחה בזוגיות מתחילה בשנה הבאה אם תתכוננו לכך השנה. כמובן שזה גם תלוי במזל האופק.

מזל אריה

מזל אריה נהנה השנה משמחות במשפחה חתונות ולידות, המשפחה גדלה , איזה כיף. מה עם האהבה? היא בשפע בתחום הבית והמשפחה הקרובה. ממאי 2024 יהנו מקשרים במעגל המורחב של ידידים וחיי חברה . לבני תחילת המזל מתחיל שינוי גדול בתחום הזוגי.

מזל בתולה

בהשפעת שבתאי בבית הזוגיות של מזל בתולה רק קשר רציני ומחייב יצליח. בעיקרון יהיו קשיים שיפריעו לאהבה לפרוח אך למי אין? השארו והתמידו ותבואו על שכרכם. אין קיצורי דרך.

מזל מאזניים

בהשפעת יופיטר המיטיב, המאזניים נועדתם לאהבה וןתגישו נפלא בכללי. זוהי תקופה לאהבה בשחקים או עם קשרים רחוקים וקשר עם חו'ל. יש לבדוק כל אחד במפה האישית שלו.

מזל עקרב

היתה לו ועדין תקופה יפה עד מאי , הזדמנויות להכנס לקשרים רגשיים יפים . בהשפעות חדשות ממאי שימו לב לשמור על הקשרים . חלק מכם מיועדים לקראת שינויים מרחיקי לכת בכל המישורים.

מזל קשת

שנה נפלאה לפניכם ממאי 2024. הקשרים יפרחו , תהיו פופולארים ותצליחו עם בני המין השני.האם תחליטו להתחייב? תלוי בכם , לפעמים מרוב עצים לא רואים את היער.

מזל גדי

אהבה כן, יש שמזלם יצליח ויש כאלה שתהיה התנגדות ואינטרסים מנוגדים. איך זה ישפיע על כל אחת ואחד ? תלוי במפה האישית שלו , מזל הירח ומזל השעה.


מזל דלי

בהשפעת המזל על מזלות האויר , תהיה לכם שנה רומנטית במיוחד . האם תמנפו את הקשר להתחייבות ? או רק תהנו מפופולריות חולפת ? תלוי במפה האישית שלכם. אבל בינתיים, תהנו, ואהבה כן מביאה אהבה.

מזל דגים

המזל הרומנטי ביותר שחי את האהבה שבסרטים . אצלכם אין חגיגות גדולות בלי מאמץ והתחייבויות. שנה זו רק קשרים רציניים ימשיכו . רצוי לא לעזוב קשרים קיימים וכן להקריב עבורם כפי שאתם יודעים .עם הזמן יעשה לכם רק טוב.


ליה לואיס אסטרולוגית . טל. 050-4882889
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   האסטרולוגית ליה לואיס בתחזית על מצב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים