עופר כהן מנהל עבודה במחלקת הנקיון בעיריית חיפה, מצא בשעת בוקר מוקדמת ארנק כסף עם תעודות ומסמכים ברחוב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ענת סלומון

עופר כהן שמצא את ארנק כסף על תכולתו, ברחוב דרך הים בכרמל המערבי בחיפה, מיהר להשיב אותו לבעליו, יואל ברק, חיפאי המתגורר ברחוב דרך הים שהיה בדרכו לעבודה. איזה מזל שיש אנשים נפלאים באמצע הדרך

פורסם ב: 08/02/2024 16:27

עופר כהן. צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה
יואל ברק, תושב חיפה, יצא היום (חמישי), בשעת בוקר מוקדמת, מביתו שברחוב דרך הים לכיוון עבודתו. כעבור כשעה, גילה להפתעתו, כי ארנקו האישי, שהכיל כסף, תעודות ומסמכים אישיים רבים, אבד לו.

באותה השעה היה עופר כהן, העובד כמנהל עבודה במחלקת הניקיון בעיריית חיפה, בדרכו אל משרדי המחלקה, להתחלת משמרת הבוקר. כאשר הגיע לרחוב דרך הים, מצא לפתע עופר ארנק, ולאחר שבדק את תכולתו, זיהה את פרטי בעליו. בירור קצר במוקד המבצעי העירוני העלה את מספר הטלפון של יואל, שהיה באותה עת טרוד במחשבות, בניסיון לשחזר בראשו היכן איבד את ארנקו, כאשר הסלולרי שלו צילצל ועל הקו עופר כהן שבישר לו: 'מצאתי את הארנק שלך'. לאחר ששמח שארנקו נמצא, הודה יואל לעופר מקרב לב והשניים קבעו להיפגש, להשבת האבידה.

יואל ברק: 'ההתנהלות המופתית של עופר היא בעיניי יוצאת דופן ומהווה מודל לחיקוי ולכן היה לי חשוב להביא את פרטי המקרה לידיעת מנהליו. כיף לדעת שיש אנשים ישרים'.

גיל עטיה מנהל אגף התברואה בעיריית חיפה: 'כולנו גאים בעובדים כמו עופר ובדרך שבה הוא נהג ופעל. אין ספק שהמעשה ראוי לכל ציון ושבח, ועל כך מגיע לעופר כל הכבוד. כן ירבו כמותו'.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה פועלת לשיקום נחל סעדיה...
*   ברחבת היכל הספורט שברוממה נפתח הערב...
*   אירוע הנצחה למציל יהודה ארגנטל ז'ל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים