'טארוט' מאת יהודית גרסיאן. הוצאת 'ניב'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

המיסטיקאית יהודית גרסיאן, בעברה הנדסאית כימיה , בוגרת הטכניון, פרשה לגימלאות בגיל צעיר ואז החלה בפרק ב' של קריירה. היא למדה את כל מה שקשור בתחום המיסטיקה, מה הפך אותה לאורחת מבוקשת בתוכנית 'זמן מיסטיקה' באותם ימים, השתמשה בידע העצום שלה והוציאה עתה לאור את ספר 'טארוט' המלמד כיצד 'לקרוא' בקלפי הטארוט תוך שימוש בקלפי 'ריידר וויט'

פורסם ב: 06/02/2024 17:52

יהודית גרסיאן וספרה 'טארוט'. ידע אדיר בתחום קריאה בקלפי הטארוט במחיר כל כך קטן. צילום: רונית קיטאי
לדבריה במשך השנים היא שמעה מפי לקוחותיה הרבים על חפיסות קלפים כאלה שנקנו מתוך סקרנות או כמתנה מיוחדת. לבעלי קלפים אלה אין את הידע הדרוש לביצוע פריסות וקבלת הכוונה באמצעותן והקלפים נותרו מיותמים במגירה בבית.

כדי להקל על מי שלא מבין בכך ניצלה יהודית גרסיאן את הידע הרב שצברה בעשרות שנות עבודתה כמיסטיקאית והלימודים הרבים שלה בתחום זה והחלה להכין מערך שלם, רשימות, טבלאות. כך עשתה במשך 20 שנה בהם העמיסה חומרים בתחום זה כשהם בתוך קלאסרים עמוסים עד אפס מקום. היא תייקה כל מה שיכול לעזור לה, ורק כאשר הכל היה כבר שם, היא החלה להכין את הספר 'טארוט' אשר לדעתה עשוי לפתוח לאנשים רבים דלת לעולם של הקלפים למטרת פריסות, תשובות לשאלות והכוונה לפעולות.

ברור שאין זה מחליף את הייעוץ האישי וקריאה בקלפים ע'י מיסטיקאית מקצועית כמוה, אך מי שצריך או צריכה כאן ועכשיו תשובות לשאלות דחופות, יכולים להעזר בספרה של יהודית גרסיאן.בתחילת הספר 'טארוט' תמצאו הנחיות כלליות לפיענוח הקלפים ,הסברים על הסמלים ומשמעות האספקטים השונים של כל קלף בהתאם לפריסות.

לדבריה : 'קלף עשוי להוות עצה טובה, אישור או כיוון חיובי או התראה מפני טעות או החלטה שגויה. ברמה גבוהה יותר, הספר מלמד כיצד להתפתח מבחינה רוחנית ולשפר את איכות החיים'.

בפרק האחרון בספרה אפשר למצוא מספר פריסות שימושיות איתן ניתן להתחיל ולתרגל את הקריאה בקלפים. בסופו של לימוד השימוש בקלפי הטארוט, הידע עשוי לאפשר עסוק כמקצוע מפרנס.

מדגישה יהודית גרסיאן: 'אני רוצה לציין שמלבד החפיסה של 'ריידר' (שיש לי מהם חפיסות בגדלים שונים.ר.ק.) קיימות אלפי חפיסות של קלפי טארוט ואלפים נוספים של קלפי מסרים. ההבדל ביניהם טמון במבנה הפנימי של החפיסה ומגוון הפרשנויות והמסרים'. מאחורי עשרות שנים של לימודים: קריאה בכף היד, קלפי הטארוט, תיקשור, מודעות, פילוסופיה אינדיאנית, נומרולוגיה, רייקי לדרגת מאסטר ועוד סדנאות רבות.

למזלי, כל הלימודים האלה הפכו לקריירה שניה, כאשר התחלתי ללמד קבוצות קטנות קריאה בכף היד וקריאה בקלפי הטארוט, הוזמנתי להרצות ולערוך ארועים כמו מסיבת רווקות, ימי הולדת או ערבי חברה והתחלתי לעסוק במתן ייעוץ ללקוחות שונים ואני עובדת כבר 40 שנה בתחום זה'.

יהודית גרסיאן נשואה לאלי (איליה) גרסיאן שגם הוא הנדסאי כימיה במקצועו, העובד כיום כמורה לנהיגה. היא גם אמם הגאה של עו'ד לאורה לוטנברג יועצת משפטית של חברת תרופות המתגוררת באזור המרכז, נשואה ואם לשני בנים ובת, ואם לעופר גרסיאן, בעל תואר שני בסיעוד העובד כאח ראשי בבית חולים בעכו, נשוי ואב לשלושה בנים ובת, המתגורר בגוש שגב.


הספר 'טארוט' נמכר בכריכה קשה ובו הסמלים בקלפי הטארוט מוסברים בצורה ברורה ביותר, וכך גם הפריסות לדוגמא שהיא מדגימה.

104 עמודים -80 ש'ח. להשיג אצל יהודית גרסיאן טל. 0528320460

להזמנת הספר: ווטסאפ וסלולרי:

052-8320460

דוא"ל: jutka8647@gmail.com

לרכישת הספר:

https://tarotbook.web-line.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   כשפילון שומע לא by Dazzle Ng -When an Elephant Hears...
*   'שלך, טום ווייטס של היהודים' מאת נורית...
*   מה-ה-ה קורה כשניתאי סופר כבשים מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים